SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Klara w ciąży. Hubert będzie ojcem

Barwy szczęścia. Klara w ciąży. Hubert będzie ojcem

21.05.2016, godz. 10:00
Barwy szczęścia odc. 1471. Klara (Olga Jankowska), Hubert (Marek Molak)
Barwy szczęścia odc. 1471. Klara (Olga Jankowska), Hubert (Marek Molak) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Rodzina Pyrków z serialu "Barwy szczęścia" się powiększy! W 1465 odcinku "Barw szczęścia" okaże się, że Klara (Olga Jankowska) jest w ciąży. Żona Huberta (Marek Molak) nie od razu powie o tym ukochanemu. Najpierw pojadą razem do lekarza, żeby Klara miała pewność, że spodziewa się dziecka. Klara i Hubert postanowią, że nie powiedzą rodzinie o ciąży, by nie zapeszyć.

"Barwy szczęścia" odcinek 1465 - czwartek, 26.05.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Klara i Hubert z serialu "Barwy szczęścia" od dawna starali się o dziecko. Wreszcie ich największe marzenie się spełni. W 1465 odcinku "Barw szczęścia" Klara zrobi test ciążowy, który wykaże, że wkrótce zostanie mamą. Nie pokaże go jednak Hubertowi. Poprosi jednak męża, by zawiózł ją do lekarza, bo źle się czuje i chyba jest chora.

Patrz: Barwy szczęścia. Bartek będzie chciał się zabić!

Dopiero po wizycie u lekarza Klara pochwali się mężowi, że będą rodzicami. Następnego dnia szczęśliwy Hubert specjalnie dla ukochanej przyniesie śniadanie do łóżka. Klara pohamuje jednak jego entuzjazm. - Nie chcę dać się zwariować i na razie wolę trzymać ciążę w tajemnicy. Nie chcę zapeszyć - powie Hubertowi.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Liliana pobita przez Irka

Pyrka obieca, że zachowa dyskrecję. Iwona (Izabela Zwierzyńska) przyłapie jednak bratową na oglądaniu stron internetowych dla młodych mam. Siostra Huberta zacznie podejrzewać, że Klara nie może zajść w ciążę i w związku z tym nie wytrzymuje całego tego napięcia.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: