SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Bartek zabije się dopalaczami?! Co się stanie z Bartkiem?

Barwy szczęścia. Bartek zabije się dopalaczami?! Co się stanie z Bartkiem?

25.05.2016, godz. 19:53
Barwy szczęścia odc. 1464. Bartek (Bartosz Gelner), Tolek (Marek Siudym)
Barwy szczęścia odc. 1464. Bartek (Bartosz Gelner), Tolek (Marek Siudym) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Próba samobójcza w serialu "Barwy szczęścia"! Bartek (Bartosz Gelner) wrócił z więzienia w Tajlandii, ale nie potrafi sobie poradzić z dramatycznymi wspomieniami. Na domiar złego Kornelia (Katarzyna Herman) go zostawia. W 1464 odcinku "Barw szczęścia" odurzony narkotykami Bartek spróbuje się zabić. Ponieważ nie będzie miał pieniędzy na kolejną działkę to zażyje dopalacze. Czy Bartek z "Barw szczęścia" umrze? Nieprzytomnego syna znajdzie Tolek (Marek Siudym)

"Barwy szczęścia" odcinek 1464 - środa, 25.05.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Nie dość, że po pobycie w więzieniu w Tajlandii Bartek Koszyk przeżywa traumę i cierpi na syndrom stresu pourazowego, to jeszcze nie może liczyć na wsparcie ukochanej. Waleria (Ewa Ziętek) domyśli się, że syn przeżył piekło w tajlandzkim więzieniu i bardzo się o niego martwi. Zauważy bowiem u niego blizny na plecach i ślady po torturowaniu. Stefan (Krzysztof Kiersznowski) uspokoi ukochaną, że chłopak potrzebuje kilku dni, by dojść do siebie...

Patrz: Barwy szczęścia. Liliana pobita przez Irka nigdy nie wróci do brutalnego kochanka

Mimo złej kondycji psychicznej i fizycznej w 1463 odcinku "Barw szczęścia" stęskniony Bartek pojedzie do Kornelii (Katarzyna Herman). Będzie załamany, gdy ukochana powie, że to koniec ich związku. Po wyjściu od Wagner sięgnie po narkotyki…

Odurzony narkotykami Bartek spędzi noc w przypadkowym miejscu. Później spróbuje dostać się na posesję Kornelii, by zdobyć pieniądze na kolejną działkę. Kiedy mu się to nie uda w 1464 odcinku "Barw szczęścia weźmie tańsze dopalacze. Po ich zażyciu przypomni sobie tortury z Tajlandii. W chwili załamania spróbuje rzucić się pod samochód! Nie uda mu się jednak popełnić samobójstwa.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Agnieszka wyrzuci Kasię i Łukasza z ich mieszkania

Nieprzytomnego syna znajdzie na klatce schodowej jednego z warszawskich bloków Tolek (Marek Siudym) i od razu zawiadomi Walerię. W 1465 odcinku "Barw szczęścia" Bartek w ciężkim stanie trafi do szpitala. Lekarze uprzedzi rodziców Bartka, że chłopak jest w ciężkim stanie - mieszanka taniego narkotyku i alkoholu uszkodziła jego układ nerwowy. A dojdą do tego jeszcze problemy psychiczne. Nawet jeśli Bartek przeżyje, że najpewniej znów będzie chciał się zabić.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: