SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Bartek wyjdzie z więzienia i będzie chciał się zabić!

Barwy szczęścia. Bartek wyjdzie z więzienia i będzie chciał się zabić!

02.05.2016, godz. 20:50
Barwy szczęścia. Bartek (Bartosz Gelner), Kornelia (Katarzyna Herman), Waleria (Ewa Ziętek)
Barwy szczęścia. Bartek (Bartosz Gelner), Kornelia (Katarzyna Herman), Waleria (Ewa Ziętek) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Samobójstwo w serialu "Barwy szczęścia"! Bartek (Bartosz Gelner) przeżyje taki horror w więzieniu w Tajlandii, że w 1464 odcinku "Barw szczęścia" będzie chciał się zabić. Tuż po wyjściu z więzienia i powrocie do Polski zażyje narkotyki i upije się do nieprzytomności, by ze sobą skończyć. Życie uratuje Bartkowi jego ojciec Tolek (Marek Siudym). Po traumatycznych przeżyciach z Tajlandii Bartek będzie wymagał leczenia u psychiatry.

"Barwy szczęścia" odcinek 1464 - środa, 25.05.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Bartek Koszyk z "Barw szczęścia" długo nie zapomni o traumie jaką przeżył za kratkami więzienia w Tajlandii gdzie trafił po tym jak policja znalazła narkotyki w wynajętym przez niego samochodzie. W 1461 odcinku "Barw szczęścia" Kasia Górka (Katarzyna Glinka) przywiezie Bartka do Polski, ale to nie oznacza końca jego koszmaru. Wręcz przeciwnie. Dopiero teraz zaczną wracać dramatyczne wspomnienia.

Patrz: Barwy szczęścia. Klara w ciąży, ale nie pochwali się rodzinie

Waleria od razu zorientuje się, że z jej synem dzieje się coś złego. Zauważy jak Bartek rzuca się na jedzenie, a gdy w nocy przyjdzie przykryć go dostrzeże na jego plecach siniaki i ślady po torturowaniu. Bartek zacznie cierpieć na napady lęku.

W 1463 odcinku "Barw szczęścia" na Bartka spadnie kolejny cios. Kornelia (Katarzyna Herman) powie mu, że nie mogą być dłużej razem, że to koniec ich związku. I to chwili gdy Bartek przyzna, że jedynie myśl o niej trzymała go przy życiu.

Rozstanie z Kornelią dobije Bartka do tego stopnia, że w 1464 odcinku "Barw szczęścia" będzie chciał popełnić samobójstwo. Jak podaje "Świat Seriali" Bartek kupi narkotyki od dilerów, po zażyciu których zacznie przypominać sobie tortury z Tajlandii.

Pójdzie na most i wychyli się zupełnie jakby próbował rzucić się pod pędzącego samochody. W końcu pijany i zamroczony narkotykamiwyląduje na obskurnej klatce schodowej jednego z bloków w Warszawie gdzie znajdzie go Tolek. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Iwona odkryje, że to pacjent Paweł ją prześladuje - ZWIASTUN

Ojciec Bartka uratuje mu życie. Bartek w ciężkim stanie trafi do szpitala. Psychiatra powie potem Walerii, że jej syn cierpi na zespół stresu pourazowego i nie wykluczy, że Bartek znów będzie chciał się zabić.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: