SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Awantura Marty i Piotra o Ewę! Walawski grozi byłej żonie, że zabierze jej dziecko

Barwy szczęścia. Awantura Marty i Piotra o Ewę! Walawski grozi byłej żonie, że zabierze jej dziecko

25.05.2016, godz. 11:50
Barwy szczęścia odc. 1464. Artur Chowański (Jacek Rozenek) Marta Walawska (Katarzyna Zielińska), Piotr Walawski (Piotr Jankowski)
Barwy szczęścia odc. 1464. Artur Chowański (Jacek Rozenek) Marta Walawska (Katarzyna Zielińska), Piotr Walawski (Piotr Jankowski) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Ostra kłótnia w serialu "Barwy szczęścia" skończy się wojną o dziecko? W 1464 odcinku "Barw szczęścia" Piotr Walawski (Piotr Jankowski) urządza Marcie (Katarzyna Zielińska) awanturę, że pozwala ich córce Ewie (Gabriela Ziembicka) zadawać się z dziewczynką z patologicznej rodziny! Grozi, że jeśli Ewa nie zerwie kontaktów z Paulinką (Maritta Iwańska) i jej matką złodziejką (Monika Kwiatkowska), to bardziej stanowcze kroki! Piotr zabierze Marcie córkę?

"Barwy szczęścia" odcinek 1464 - środa, 25.05.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Marta Walawska z "Barw szczęścia" może stracić córkę Ewę? Piotr już nie raz odgrażał się, że będzie walczył w sądzie o wyłączne prawo opieki nad Ewą.

Teraz znalazł sobie kolejny powód, by pozbawić Martę praw rodzicielskich. Niedorzeczny, bo przecież Marta jest cudowną matką i nigdy nie naraziła córki na żadne niebezpieczeństwo. Tym bardziej pozwalając jej przyjaźnić się z Paulinką, dziewczynką z biednej rodziny, wychowywaną tylko przez samotną matkę Zofię.

Patrz: Barwy szczęścia. Bartek zabije się dopalaczami?! Czy Tolek uratuje syna?

W 1464 odcinku "Barw szczęścia" Piotr jest wściekły na Martę za to, że pomaga Paulince i Zofii, które zalicza do ludzi z marginesu społecznego. Nie życzy sobie, aby jego córka spotykała się z takimi dziećmi! Wbrew Marcie ma zamiar przenieść Ewę do prywatnej szkoły. Między byłymi małżonkami dochodzi do ostrej sprzeczki!

Kiedy Walawski zjawia się w mieszkaniu Marty i jej męża Artura Chowańskiego (Jacek Rozenek) od razu przystępuje do ataku. Widząc Martę z kieliszkiem szampana nie szczędzi jej złośliwości. - Wracasz do alkoholu? - pyta byłą żonę.
- Nie zamierzam ci się tłumaczyć...
- Chyba powinnaś jeśli chcesz wychowywać moje dziecko? - pyta wściekły, a Artur zapewnia, że to szampan bezalkoholowy. - Co ty wyrabiasz? Pomagasz jakieś złodziejce? - rzuca Walawski.
- Nie, pomagam osobie, która znalazła się w trudnej sytuacji - broni się Marta.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Agnieszka wyrzuci Kasię i Łukasza z ich mieszkania

Piotr nie przyjmuje takiego wyjaśnienia. Jego zdaniem Paulinka i Zofia to nie towarzystwo dla jego córki.
- Dobrze, już mi Ewa naopowiadała z kim się zadaje. Przecież to jakaś patologia! Może Ewa ją nawet bardzo lubić, ale pomyślałaś co będzie za dwa, trzy lata? Czego się Ewa od niej nauczy? Złodziejstwa i roszczeniowej postawy!

Artur nie może słuchać Piotra, który sam ma za sobą kryminalną przeszłość i powiązania z gangsterami z Rosji.
- Ty uważasz, że ty jesteś wzrorcem cnót? - atakuje byłego męża swojej żony. Walawskiego to rozwściecza jeszcze bardziej. - Zamknij się! - krzyczy.
Mimo wszystko mama próbuje wyciszyć emocje. - Piotrek, to nie tak... Ale Walawski przerywa jej w pół słowa.
- Albo odetniesz Ewę od tej rodziny, albo bardziej stanowcze kroki! - grozi jej Piotr.
- Może to nie jest moja sprawa, ale nie będziesz tu przychodził i wylewał swoich frustracji! Rozumiesz! - Artur traci nad sobą panowanie i wyrzuca Walawskiego za drzwi.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: