SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Kasia tonie w długach! Agnieszka żąda od Kasi spłaty pożyczyki

Barwy szczęścia. Kasia tonie w długach! Agnieszka żąda od Kasi spłaty pożyczyki

24.05.2016, godz. 07:33
Barwy szczęścia odc. 1463. Kasia (Katarzyna Glinka), Agnieszka (Anna Dereszowska)
Barwy szczęścia odc. 1463. Kasia (Katarzyna Glinka), Agnieszka (Anna Dereszowska) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

W serialu "Barwy szczęścia" Kasia Górka (Katarzyna Glinka) staje w obliczu poważnych problemów i kolejny raz przekonuje się jak podła jest jej dawna przyjaciółka Agnieszka Walczak (Anna Dereszowska)! Kasi udało się wydostać Bartka (Bartosz Gelner) z więzienia w Tajlandii, ale płaci za to wysoką cenę. Tonie w długach po uszy i może stracić mieszkanie. W 1463 odcinku "Barw szczęścia" Agnieszka domaga się zwrotu 150 tysięcy złotych, czyli pieniędzy, które jej pożyczyła na wykupienie Bartka z więzienia. Kasia wpada w panikę, bo nie ma tak dużej sumy.

"Barwy szczęścia" odcinek 1463 - wtorek, 24.05.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Najczarniejszy koszmar Kasi z "Barw szczęścia" właśnie się ziszcza! Pożyczka, którą zaciągnęła u Agnieszki Walczak, by zapewnić Bartkowi wolność, doprowadza Górkę do finansowej ruiny. Nie dość, że Kasia nie ma pieniędzy, żeby spłacić dług u dawnej przyjaciółki, to jeszcze zataja swoje kłopoty przed ukochanym Łukaszem Sadowskim (Michał Rolnicki), ojcem Stefanem (Krzysztof Kiersznowski) i Walerią (Ewa Ziętek). Nie chce bowiem przysparzać bliskim jeszcze więcej zmartwień.

Patrz: Barwy szczęścia. Agnieszka wyrzuci Kasię i Łukasza z ich mieszkania

W 1463 odcinku "Barw szczęścia" tuż po powrocie Kasi z Tajlandii Agnieszka zjawia się w jej fitness klubie. Początkowo nie nie wskazuje na to, żeby Walczak miała zadać Kasi ostateczny cios. Wręcz przeciwinie z uśmiechem na ustach gratuluje Kasi, że jej misja w Tajlandii się powiodła.

- Strasznie się cieszę, że udało ci się wyciągnąć Bartka i że ja mogłam w jakiś sposób się do tego przysłużyć - mówi Agnieszka, ale zaraz potem wspomina o zwrocie 150 tysięcy złotych, które pożyczyła Kasi. Agnieszka traci pracę w Londynie, więc żąda od Kasi, by oddała się całą pożyczona sumę. - Potrzebuję tych pieniędzy... - stwierdza bez ogródek Walczak. - Na kiedy? - dopytuje Kasia w nadziei, że Agnieszka da jej trochę czasu. 
- Na już! - odpowiada lodowatym tonem była przyjaciółka.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Bartek zabije się przez Kornelię? Umrze po dopalaczach?

W tym samym czasie załamana Kasia dostaje rachunek od prawnika, który pomagał jej w Tajlandii. Na dodatek okazuje się, że klub fitness od pewnego czasu przynosi same straty. Górka nie wie skąd wziąć 150 tysięcy złotych, by oddać Agnieszce. A najgorsze jest to, że wzięła tę pożyczkę pod zastaw mieszkania. I jeśli nie odda wszystkiego Agnieszka przejmie jej mieszkanie.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: