SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Lara w więzieniu za prześladowanie Iwony. Kochanka Świderskiego nie odpuści

Barwy szczęścia. Lara w więzieniu za prześladowanie Iwony. Kochanka Świderskiego nie odpuści

19.05.2016, godz. 16:00
Barwy szczęścia. Lara (Malwina Turek)
Barwy szczęścia. Lara (Malwina Turek) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Lara (Malwina Turek) z serialu "Barwy szczęścia" za kratkami! To właśnie ona okazała się prześladowcą Iwony (Izabela Zwierzyńska), którą nękała po to, aby zemścić się za Adriana Świderskiego (Sambor Czarnota). W 1461 odcinku "Barw szczęścia" po ataku na Iwonę policja aresztuje Larę. Ale na tym jeszcze nie koniec plany zemsty Lary! Malwina Turek zapowiada, że wkrótce w "Barwach szczęścia" dojdzie do kolejnego dramatu.

"Barwy szczęścia" odcinek 1461 - piątek, 20.05.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Lara (Malwina Turek) z serialu "Barwy szczęścia" za kratkami! To właśnie ona okazała się prześladowcą Iwony (Izabela Zwierzyńska), którą nękała po to, aby zemścić się za Adriana Świderskiego (Sambor Czarnota). W 1461 odcinku "Barw szczęścia" po ataku na Iwonę policja aresztuje Larę. Ale na tym jeszcze nie koniec planu zemsty Lary! Malwina Turek zapowiada, że wkrótce w "Barwach szczęścia" dojdzie do kolejnego dramatu.

Patrz: Barwy szczęścia. Seksoholik Świderski i Lara zaliczą wpadkę! Iwona dowie się o zdradzie Adriana?

Lara z "Barw szczęścia" po odrzuceniu przez Adriana Świderskiego, zaczęła prześladować Iwonę. W ten sposób chciała się pozbyć rywalki, by mieć kochanka tylko dla siebe. W 1461 odcinku "Barw szczęścia" Lara zostaje zatrzymana przez policję, ale nie zamierza odpuścić - Świderski zbyt wiele dla niej znaczy.

Malwina Turek w ostatnim wywiadzie staje w obronie Lary z "Barw szczęścia" i jednocześnie tłumaczy motywy działania swojej bohaterki. - Działanie Lary to zemsta na Adrianie połączona z obroną przed zranieniem. Jest agresywna, prześladuje Iwonę i zawzięcie dąży do celu. Nie myśli racjonalnie o konsekwencjach swojego zachowania - wyjaśnia aktorka.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Agnieszka wyrzuci Kasię i Łukasza z ich mieszkania

Bo faktem jest, że chora miłość Lary do Świderskiego to w dużej mierze wina seksoholika, który dał jej nadzieje na coś więcej niż przelotny romans. Lara zaangażowała się uczuciowo, nie wyciągnęła wniosków, nie słuchała i nie chciała zrozumieć, że Adrian jej nie chce. Świderski potrafi jednak zręcznie manipulować kobietami.

Co stanie się z Larą po tym jak wychodzi na jaw, że to ona prześladowała Iwonę? - Dla eleganckiej kobiety takiej jak Lara aresztowanie to będzie poniżające, traumatyczne zdarzenie. Na pewno Lara łatwo się nie podda. Dojdzie do dramatycznych wydarzeń z jej udziałem - zapowiada aktorka z "Barw szczęścia"

W 1464 odcinku "Barw szczęścia" zwolniona z aresztu Lara prosi Iwonę, żeby wycofała oskarżenie. Oznajmia Pyrce, że Adrian nią manipuluje i ciągle ją zdradza...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: