SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Seksoholik Świderski i Lara zaliczą wpadkę! Iwona dowie się o zdradzie Adriana?

Barwy szczęścia. Seksoholik Świderski i Lara zaliczą wpadkę! Iwona dowie się o zdradzie Adriana?

19.05.2016, godz. 11:45
Barwy szczęścia odc. 1460. Lara (Malwina Turek), Adrian Świderski (Sambor Czarnota)
Barwy szczęścia odc. 1460. Lara (Malwina Turek), Adrian Świderski (Sambor Czarnota) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Zdrada w serialu "Barwy szczęścia" kilka dni po zaręczynach! Adrian Świderski (Sambor Czarnota) dopiero co oświadczył się Iwonie (Izabela Zwierzyńska), a już daje się uwieść byłej kochance. W 1460 odcinku "Barw szczęścia" uzależniony od seksu Świderski staje się celem ataku Lary (Malwina Turek), która rzuca się na niego w gabinecie. Ich miłosna schadzkę zakłóca jednak Iwona! Czy zdrada Świderskiego wyjdzie na jaw i Iwona dowie się, że seksoholik znów zabawia się z Larą?

"Barwy szczęścia" odcinek 1460 - czwartek, 19.05.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Od zaręczyny Iwony i Świderskiego z "Barw szczęścia" nie minął nawet tydzień, a seksoholik już nie może zapanować nad pożądaniem i słabością do innych kobiet! Choć Adrian obiecał Iwonie, że się zmienił, że uzależnienie od seksu to już przeszłość, to jego słowa są nic nie warte!

Patrz: Barwy szczęścia. Prześladowca Iwony zaatakuje! To Paweł czy ktoś inny?

W 1460 odcinku "Barw szczęścia" w szpitalu Lara prowokuje Świderskiego. Wchodzi do jego gabinetu i zaczyno go namiętnie całować. Adrian tylko przez chwilę protestuje. - Lara co ty robisz? Przestań! Ogarnięty wzbierającą falą rozkoszy daje się ponieść namiętności. Szybko zrzuca z siebie koszulkę, a jego pocałunki stają się coraz bardziej natarczywe. Lara dobrze wie jak wykorzystać słabość Świderskiego do seksu, żeby znów go zdobyć.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Bartek wyjdzie z więzienia i będzie chciał się zabić!

Między byłymi kochankami już ma dojść do zbliżenia gdy nagle do gabinetu wchodzi Iwona. Świderski odtrąca Larę. W pośpiechu podchodzi do drzwi, a w tym czasie Lara chowa się za ścianą. Iwona jej nie zauważa.
- Cześć kochanie... Przebieram się. Ktoś może wejść. Nie chcę plotek. Znajdę cię na oddziale - rzuca szybko Adrian, by pozbyć się narzeczonej. Iwona nie orientuje się, że coś jest nie tak i że Lara znów jest z jej ukochanym.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: