SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Prześladowca Iwony zaatakuje! To Paweł czy ktoś inny?

Barwy szczęścia. Prześladowca Iwony zaatakuje! To Paweł czy ktoś inny?

18.05.2016, godz. 20:10
Barwy szczęścia odc. 1460. Iwona (Izabela Zwierzyńska)
Barwy szczęścia odc. 1460. Iwona (Izabela Zwierzyńska) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Brutalny atak w serialu "Barwy szczęścia"! Iwona Pyrka (Izabela Zwierzyńska) padnie ofiarą tajemniczego prześladowcy, który od tygodni dręczy ją głuchymi telefonami, wysyła jej listy z pogróżkami, a ostatnio nawet śledzi. W 1460 odcinku "Barw szczęścia" prześladowca Iwony dopadnie ją przed blokiem. Chwilę wcześniej Agata (Natalia Zambrzycka) odkryje, że to były pacjent, Paweł Piasecki (Mateusz Rzeźniczak) prześladuje jej siostrę. Czy Iwona z "Barw szczęścia" zginie?

"Barwy szczęścia" odcinek 1460 - czwartek, 19.05.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Prześladowca Iwony z "Barw szczęścia" wyjdzie z ukrycia! Koszmar jaki od tygodni Pyrka przeżywa przez dręczącego ją szaleńca zdaje się nie mieć końca. Kiedy w 1459 odcinku "Barw szczęścia" Iwona na drzwiach mieszkania odkrywa napis "Jesteś szmatą" zauważa też przed blokiem tajemniczą postać. Strach przed psychopatą coraz bardziej paraliżuje Iwonę.

Patrz: Barwy szczęścia. Agnieszka wyrzuci Kasię i Łukasza z ich mieszkania

Dlatego też Agata, aby pomóc siostrze, próbuje ustalić czy to nie Paweł Piasecki jest tajemniczym prześladowcą. Młodsza z sióstr Pyrka spotyka się z odnalezioną na portalu społecznościowym byłą dziewczyną Pawła, która charakteryzuje Piaseckiego jako nadopiekuńczego, zaborczego i chorobliwie zazdrosnego… Po rozmowie Agata jest już pewna, że to właśnie Paweł nęka jej siostrę i o wszystkim mówi Hubertowi (Marek Molak).

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Bartek wyjdzie z więzienia i będzie chciał się zabić!

W 1460 odcinku "Barw szczęścia" Iwona jest bliska odkrycia, że Adrian Świderski (Sambor Czarnota) znów zdradza ją z Larą (Malwina Turek). Narzeczony Iwony daje się ponieść pożądaniu i o mały włos nie zostaje przyłapany na zdradzie. Lara jest wściekła, że nie udało jej się uwieść Świderskiego. Wieczorem prześladowca czeka na Iwonę przed blokiem. Gdy tylko Pyrka pojawia się na horyzoncie – przystępuje do ataku… Z pomocą śpiedzy Iwonie zakochany w niej Paweł. Okazuje się, że za napaścią na Iwonę stoi Lara...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: