SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Bożena odkryje kto ją wrobił w kradzież

Barwy szczęścia. Bożena odkryje kto ją wrobił w kradzież

13.05.2016, godz. 19:15
Barwy szczęścia odc. 1456. Bożena (Marieta Żukowska), Danka (Aneta Todorczuk-Perchuć), Inka (Diana Krupa)
Barwy szczęścia odc. 1456. Bożena (Marieta Żukowska), Danka (Aneta Todorczuk-Perchuć), Inka (Diana Krupa) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Spisek w serialu "Barwy szczęścia" przeciwko Bożenie (Marieta Żukowska), która padła ofiarą dwóch koleżanek z pralni! Aresztowanie Bożeny za kradzież pieniędzy z marynarki Bruna Stańskiego (Lesław Żurek) pociąga za sobą poważne skutki. W 1457 odcinku "Pierwszej miłości" Bożena traci pracę. Na domiar złego grozi jej więzienie. Nie ma jednak zamiaru poddać się bez walki, bo wie, że to Danka (Aneta Todorczuk-Perchuć) i Inka (Diana Krupa) podrzuciły jej pieniądze.

"Barwy szczęścia" odcinek 1457 - poniedziałek, 16.05.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Czy aresztowana za kradzież Bożena z "Barw szczęścia" udowodni, że jest niewinna, a pieniądze Bruna Stańskiego podrzuciły jej do torebki koleżanki z pralni? W 1457 odcinku "Barw szczęścia" Bożena za wszelką cenę będzie próbowała oczyścić swoje dobre imię. Domyśli się, że kradzieżą dolarów z marynarki klienta stoją Danka i Inka, z którą od dawna jest w konflikcie.

Patrz: Barwy szczęścia. Bruno Stański zakocha się w Bożenie

Niestety Bożena nie będzie miała żadnych dowodów na to, że to nie ona jest złodziejką. Eryka, właścicielka pralni, nie uwierzy w zapewnienia Bożeny o niewinności i zwalni ją z pracy za kradzież. Na domiar złego policja nie będzie w stanie odczytać nagrań z monitoringu pralni. Wiśniewska nabierze pewności, że gotówkę podrzuciły Danka i Inka, z którymi ostatnio nie układa się jej najlepiej. Między kobiety dojdzie do konfrontacji.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Kasia i Łukasz przez Agnieszkę stracą pieniądze i mieszkanie

Współpracownice Bożeny z pralni wszystkiego się wyprą. A przecież to one bezczelnie podrzuciły pieniądze do torebki szefowej kiedy Bruno Stański zjawił się w pralni, by wyjać z marynarki dolary, które przez nieuwagę tam zostawił. Bożena się jednak nie podda. Nie będzie miała sobie nic do zarzucenia, więc nie spocznie póki nie wskaże prawdziwego winnego kradzieży.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: