SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Bruno Stański zakocha się w Bożenie

Barwy szczęścia. Bruno Stański zakocha się w Bożenie

11.05.2016, godz. 19:15
Barwy szczęścia. Bruno Stański (Lesław Żurek), Bożena (Marieta Żukowska)
Barwy szczęścia. Bruno Stański (Lesław Żurek), Bożena (Marieta Żukowska) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

To uczucie w serialu "Barwy szczęścia" narodzi się w bardzo nietypowych okolicznościach! W 1456 odcinku "Barw szczęścia" Bożena (Marieta Żukowska) pozna syna Amelii (Stanisława Celińska). Biznesmen Bruno Stański (Lesław Żurek) będzie jednym z klientów pralni, w której pracuje Bożena i oskarży ją o kradzież! Oczywiście to nie Bożena będzie złodziejką. To nieporozumienie szybko się wyjaśni, a Bożenę i Bruna połączy miłość.

"Barwy szczęścia" odcinek 1456 - piątek, 13.05.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Bożena i Bruno z "Barw szczęścia" będą razem? Początek ich znajomości nie zapowiada się zbyt obiecująco, ale mimo to przeznaczenie łączy ich losy i pozwala im się do siebie zbliżyć. W 1456 odcinku "Barw szczęścia" Bruno przyjchodzi do pralni, by wyjąć pieniądze z marynarki, którą tam wcześniej zostawi. Okazuje się, że gotówka zniknęła.

Stański wzywa policję. Podejrzenia o kradzież padają na Bożenę, bo Danka (Aneta Todorczuk-Perchuć) i Inka (Diana Krupa) podrzucają dolary szefowej, z którą są w konflikcie. Policja znajduje pieniądze Bruna w torebki Bożeny. Aresztowana kobieta trafia na komisariat. Niestety nagranie z monitoringu nie jest w stanie wykazać jej niewinności. Właścicielka pralni zwalania Bożenę z pracy. W końcu jednak Inka i Danka same zgłaszają się na policję i zeznają w sprawie kradzieży pieniędzy Stańskiego.

Patrz: Barwy szczęścia. Kasia i Łukasz przez Agnieszkę stracą pieniądze i mieszkanie


O tym jak ważną rolę w życiu Bruna odegra Bożena powiedział w ostatnim wywiadzie Lesław Żurek.

- Zbliżą się do siebie i zaczną utrzymywać kontakt. Bruno będzie mógł rozmawiać z Bożeną o swojej mamie, z którą wiele lat nie miał styczności. Ona wie o niej znacznie więcej, zna ją i wiele jej zawdzięcza, patrzy na nią z innej perspektywy. Z czasem wszystko zacznie wskazywać na to, że Bożena i Bruno zwiążą się ze sobą - zdradził aktor z "Barw szczęścia".

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Bartek wyjdzie z więzienia i będzie chciał się zabić!

Na horyzoncie pojawi się jednak ten trzeci, czyli Borys (Jakub Wieczorek), który jest zauroczony Bożeną. - Nasi bohaterowie zaczną konkurować o Bożenę, co zazwyczaj wiąże się z różnymi przykrościami. Borys nie przyjmie do wiadomości, że Bożena dobrze czuje się w towarzystwie Bruna. Myślę, że będzie ciekawie; to doda pikanterii przygodom mojego bohatera - powiedział Lesław Żurek.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: