SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Bożena aresztowana za kradzież pieniędzy Bruna Stańskiego

Barwy szczęścia. Bożena aresztowana za kradzież pieniędzy Bruna Stańskiego

13.05.2016, godz. 07:21
Barwy szczęścia odc. 1456. Bożena (Marieta Żukowska), Danka (Aneta Todorczuk-Perchuć), Inka (Diana Krupa)
Barwy szczęścia odc. 1456. Bożena (Marieta Żukowska), Danka (Aneta Todorczuk-Perchuć), Inka (Diana Krupa) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Bożena (Marieta Żukowska) z serialu "Barwy szczęścia" złodziejką! W 1456 odcinku "Barw szczęścia" Bruno Stański (Lesław Żurek) zjawia się w pralni, w której pracuje Bożena Wiśniewska, bo zauważa, że w oddanej do prania marynarce nie ma schowanych tam pieniędzy. Syn Amelii (Stanisława Celińska) wzywa policję. O kradzież zostaje oskarżona Bożena, u której w torebce funkcjonariusze znajdują gotówkę.

"Barwy szczęścia" odcinek 1456 - piątek, 13.05.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Fałszywe oskarżenia o kradzież stają się początkiem nowej znajmości w serialu "Barwy szczęścia", która będzie miała duży wpływ na życie Bożeny i Bruna Stańskiego. W 1456 odcinku "Barw szczęścia" syn Amelii przyjchodzi do pralni Bożeny, by wyjąć pieniądze z marynarki, którą tam wcześniej zostawi. Okazuje się, że gotówka zniknęła.

Patrz: Barwy szczęścia. Bruno Stański zakocha się w Bożenie

Stański wzywa policję. Podejrzenia o kradzież padają na Bożenę, bo Danka (Aneta Todorczuk-Perchuć) i Inka (Diana Krupa) podrzucają dolary szefowej, z którą są w konflikcie. Wcześniej słowem nie wspominają jej o tym, że znalazły gotówkę w marynarce jednego z klientów. Policja znajduje pieniądze Bruna w torebce Bożeny.

Aresztowana Bożenka trafia na komisariat. Niestety nagranie z monitoringu nie jest w stanie wykazać jej niewinności. Właścicielka pralni zwalnia Bożenę z pracy. Wiśniewska jest pewna, że gotówkę podrzuciły Danka i Inka, z którymi ostatnio nie układa się jej najlepiej.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Bartek wyjdzie z więzienia i będzie chciał się zabić!

Dopiero po kilku dniach, w 1458 odicnku "Barw szczęścia", w końcu Inka i Danka same zgłaszają się na policję i zeznają w sprawie kradzieży pieniędzy Stańskiego. Właścicielka pralni przeprasza Bożenę i przywraca ją do pracy. Czy Bożena będzie też mogła liczyć na przeprosiny Bruna?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: