SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Kajtek nie jest gejem jak jego ojciec! Oliwia pierwszą dziewczyną Kajtka

Barwy szczęścia. Kajtek nie jest gejem jak jego ojciec! Oliwia pierwszą dziewczyną Kajtka

12.05.2016, godz. 20:50
Barwy szczęścia odc. 1455. Kajtek (Jakub Dmochowski), Oliwia (Wiktoria Gąsiewska)
Barwy szczęścia odc. 1455. Kajtek (Jakub Dmochowski), Oliwia (Wiktoria Gąsiewska) foto: AKPA

Wiktoria Gąsiewska w serialu "Barwy szczęścia"! 17-letnia aktorka, którą widzowie znają jako Karolinę z "O mnie się nie martw", Sonię z "Przyjaciółek" i Agatę z "Rodzinki.pl" od 1455 odcinka "Barw szczęścia" zagra Oliwię, szkolną koleżankę Kajtka (Jakub Dmochowski). Wkrótce Wiktoria Gąsiewska w "Barwach szczęścia" będzie dziewczyną Kajtka.

"Barwy szczęścia" odcinek 1455 - czwartek, 12.05.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Wiktoria Gąsiewska prywatnie jest siostrą Mateusza Gąsiewskiego, czyli Dominika z "Na Wspólnej". Popularność przyniosła jej rola Agaty, dziewczyny Kuby Boskiego (Adam Zdrójkowski) w serialu "Rodzinka.pl", ale 17-letnia dziś aktorka zadebiutowała w telewizji jako 6-latka. Zagrała gościnnie Marcelkę w "Na dobre i na złe".

Potem wystąpiła w takich hitowych filmach jak "Jasminum" Jana Jakuba Kolskiego i "Katyń" Andrzeja Wajdy. Ostatnio widzowie oglądali ją w roli Soni w serialu "Przyjaciółki", przyjaciółki Julki (Nicole Bogdanowicz) i córki Leszka (Przemysław Sadowski).

Patrz: Barwy szczęścia. Amelia ujawnia rodzinną tajemnicę! Prezes Bruno Stański synem Amelii

Wiktoria Gąsiewska po raz pierwszy pojawi się w 1455 odcinku "Barw szczęścia". Oliwia stanie w obronie Kajtka gdy koledzy się z niego będą wyśmiewać, że nigdy nie miał dziewczyny i przykleją mu na plecach kartkę z napisem "prawiczek"! Oliwia nie będzie mogła spokojnie patrzeć na to jak rówieśnicy kpią z Kajtka. Zerwie obraźliwą "łatkę" z pleców chłopaka i poradzi mu, żeby nie przejmował się podobnymi docinkami.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Kajtek gejem jak jego ojciec Władek?

Jeszcze tego samego dnia Kajtek zaprosi Oliwię do siebie i przedstwia ojcu. Oczywiście na razie jako znajomą ze szkoły. Ale niebawem Oliwia zostanie dziewczyną Kajtka.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: