SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Kajtek gejem jak jego ojciec Władek?

Barwy szczęścia. Kajtek gejem jak jego ojciec Władek?

20.04.2016, godz. 14:45
Barwy szczęścia odc. 1402. Władek Cieślak (Przemysław Stippa), Darek Janicki (Andrzej Niemyt), Kajtek (Jakub Dmochowski)
Barwy szczęścia odc. 1402. Władek Cieślak (Przemysław Stippa), Darek Janicki (Andrzej Niemyt), Kajtek (Jakub Dmochowski) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Kajtek (Jakub Dmochowski) z serialu "Barwy szczęścia" nigdy nie miał dziewczyny, więc Władek Cieślak (Przemysław Stippa) obawia się, że jego syn może być gejem tak jak on. Jakież jest jego zdziwienie kiedy w 1455 odcinku "Barw szczęścia" Kajtek przyprowadzi do domu koleżankę ze szkoły. 17-letnia Oliwia (w tej roli Wiktoria Gąsiewska) to na razie tylko znajoma, ale może z czasem stać się kimś więcej.

"Barwy szczęścia" odcinek 1455 - czwartek, 12.05.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Wiktoria Gąsiewska dołączyła do obsady "Barw szczęścia" i już niebawem widzowie zobaczą ją w roli Oliwii, koleżanki ze szkoły Kajtka.

Patrz: Barwy szczęścia. Oświadczyny Adriana. Iwona weźmie ślub z seksoholikiem Świderskim

W 1455 odcinku "Barw szczęścia" to właśnie Oliwia staje w obronie chłopaka gdy koledzy się z niego wyśmiewają, że nigdy nie miał dziewczyny i przyklejają mu na plecach kartkę z napisem "prawiczek"! 17-latka nie może spokojnie patrzeć na to jak rówieśnicy kpią z Kajtka. Zrywa obraźliwą "łatkę" z pleców chłopaka i radzi mu, żeby nie przejmował się podobnymi docinkami.

Między Oliwią i Kajtkiem rodzi się nić sympatii. Jeszcze tego samego dnia Kajtek zaprasza ją do siebie i przedstwia ojcu. Oczywiście na razie jako znajomą ze szkoły. Widząc syna z dziewczyną Władkowi spada kamień z serca.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Amelia i Tomasz wezmą ślub

W jednej chwili zdaje sobie bowiem sprawę, że Kajtek nie poszedł w jego ślady i nie jest gejem. Gdyby tak było, to na pewno wspierałby syna, ale doskonale wie jak trudne jest życie homoseksualisty w Polsce, na jak wielką krytykę są narażeni ludzi z powodu odmiennej orientacji seksualnej. 

Czy Wiktoria Gąsiewską, którą fani seriali znają z ról w "Rodzince.pl", "O mnie się nie martw" i "Przyjaciółkach" będzie dziewczyną Kajtka? Czas pokaże, ale na to się zanosi.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

 


Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: