SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Prześladowca Iwony zaatakuje ją i Adriana Świderskiego - ZWIASTUN

Barwy szczęścia. Prześladowca Iwony zaatakuje ją i Adriana Świderskiego - ZWIASTUN

11.05.2016, godz. 07:25
Barwy szczęścia odc. 1454. Iwona (Izabela Zwierzyńska), Adrian Świderski (Sambor Czarnota)
Barwy szczęścia odc. 1454. Iwona (Izabela Zwierzyńska), Adrian Świderski (Sambor Czarnota) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Koszmar Iwony (Izabela Zwierzyńska) z serialu "Barwy szczęścia" zdaje się nie mieć końca! Tajemniczy prześladowca, który od tygodni dręczy Iwonę głuchymi telefonami i zostawia jej listy z pogróżkami, przystępuje do bezpośredniego ataku. W 1454 odcinku "Barw szczęścia" zaczaja się na nią przed mieszkaniem Adriana Świderskiego (Sambor Czarnota), do którego Iwona właśnie się wprowadziła.

"Barwy szczęścia" odcinek 1454 - środa, 11.05.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Iwona z "Barw szczęścia" jest na takim etapie swojego życia, że podejmuje same złe decyzje. Przeprowadzka do Adriana Świderskiego i przyjęcie oświadczyn seksoholika to najlepsze dowody na to, że Pyrka zupełnie się pogubiła. Rodzeństwo Iwony na próżno ostrzega ją przed małżeństwem z uzależnionym od seksu zdrajcą i oszustem.

Hubert (Marek Molak) i Agata (Natalia Zambrzycka) nie mogą znieść, że Iwona tak ślepo zakochała się w Adrianie, że nie zauważa jaki z niego drań. Ponosi ich na samą myśl, że Iwona będzie żoną seksoholika, który miesiącami ją zdradzał i okłamywał.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Napad na Iwonę. Prześladowca Iwony odsłoni swoją twarz


Zaręczyny Iwony ze Świderskim mają jej pomóc uporać się ze strachem. Pyrka daje Adrianowi drugą szansę, bo przy nim czuje się bezpiecznie, bo ślepo wierzy, że on nigdy jej nie skrzywdzi i w razie czego obroni przed prześladowcą. Iwona podejrzewa, że to pacjent Paweł Piasecki (Mateusz Rzeźniczak) ją dręczy. Pacjent przysięga Agacie, że to nie on prześladuje jej siostrę. Uważa, że za wszystkim stoi Adrian. - Świderski udaje, że chroni Iwonę, a rzeczywistości nią manipuluje...

Patrz: Barwy szczęścia. Bartek wyjdzie z więzienia i będzie chciał się zabić!

W 1454 odcinku "Barw szczęścia" romantyczny wieczór Iwony i Adriana psuje kolejny głuchy telefon. Zakochani nie wiedzą, że pod blokiem zakapturzona postać obserwuje okna mieszkania Świderskiego. To prześladowca Iwony śledzi każdy jej krok i czeka na dogodny moment, by zaatakować.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Barw szczęścia" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: