SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Przemysław Cypryański jako biznesmen Madejski urządzi seks imprezy na osiedlu

Barwy szczęścia. Przemysław Cypryański jako biznesmen Madejski urządzi seks imprezy na osiedlu

11.05.2016, godz. 11:50
Barwy szczęścia odc. 1460. Jacek Madejski (Przemysław Cypryański)
Barwy szczęścia odc. 1460. Jacek Madejski (Przemysław Cypryański) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Przemysław Cypryański w serialu "Barwy szczęścia" wywoła skandal na spokojnym osiedlu na Zacisznej! W 1454 odcinku "Barw szczęścia" biznesmen Madejski (w tej roli Przemysław Cypryański), który wynajął dom Basi (Sławomira Łozińska) szokuje Jolę (Małgorzata Potocka) swoimi pomysłami dotyczącymi aranżacji wnętrza. Nikt tak naprawdę jest Madejski i dlaczego tak bardzo chce zamieszkać w domu Na Zacisznej. Wkrótce prawda wyjdzie na jaw, bo biznemen okaże się organizatorem wyuzdanych imprez, podczas których króluje seks grupowy.

"Barwy szczęścia" odcinek 1454 - środa, 11.05.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Kim jest Madejski z "Barw szczęścia"? Biznesmen, który został nowym lokatorem domu Basi na Zacisznej początkowo nie ujawnia swojej prawdziwej tożsamości. Ale nie wzbudza też żadnych podejrzeń. W 1454 odcinku "Barw szczęścia" Madejski, który zatrudnił Jolę do urządzenia wnętrz zaskakuje ją swoimi pomysłami.

Patrz: Barwy szczęścia. Prześladowca Iwony zaatakuje ją i Adriana Świderskiego - ZWIASTUN

Wymagania lokatora szokują nawet ekstrawagancką Kozłowską! Jacuzzi na całą łazienkę i czerwona kanapa w salonie to tylko niektóre z kaprysów bogatego biznesmena. Ale Madejski jest tak czarujący, że bez trudu potrafi uśpić czujność Joli. - Nie ma się co ograniczać. Trzeba z rozmachem. Moi goście to lubią. My na tych spotkaniach będziemy chcieli się zrelaksować - tłumaczy.

Jola nie drąży tematu gości Madejskiego. Skupia się na tym, by wykonać powierzone jej zadanie. - Pierwszy raz słyszę, żeby ktoś instalował Jacuzzi na całą łazienkę. Czy pan wie ile to zeżre energii? - uprzedza Madejskiego.

- Pani Jolu proszę nie martwić o moje rachunki. Ja tu będę miał gości z górnej półki. Koszty nie grają roli. Wszystko w pani pięknych rączkach - przyznaje uwodzicielsko biznemen, a Jola tylko się uśmiecha, bo przecież Madejski płaci i może wymagać.

Prawda o biznesowych spotkaniach nowego lokatora z Zacisznej wychodzi na jaw przypadkiem w 1460 odcinku "Barw szczęścia" (emisja w TVP2 w czwartek, 19.05.2016) kiedy Basia zanosi do domu catering zamówiony w Feel Good przez Madejskiego. Jest w szoku na widok wystroju mieszkania.

Patrz: Barwy szczęścia. Bartek wyjdzie z więzienia i będzie chciał się zabić!

Jeszcze większe zdziwienie wywołuje obecność roznegliżowanych mężczyzn. Przerażona kobieta wzywa na pomoc Zenka (Jan Pęczek). Okazuje się, że w jej domu odbywa się Swingers Party, czyli impreza, na której goście uprawiają seks grupowy.

Basia domaga się od Joli, by natychmiast pozbyła się Madejskiego z jej domu. W 1461 odcinku "Barw szczęścia" jest oburzena na Borysa (Jakub Wieczorek) za to, że ukrywał przed nią prawdę o działalności lokatora. Nie wiedzą, że na Zacisznej szykuje się kolejna seks impreza.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Barw szczęścia" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: