SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Oświadczyny Adriana. Iwona chce być żoną seksoholika żoną Świderskiego

Barwy szczęścia. Oświadczyny Adriana. Iwona chce być żoną seksoholika żoną Świderskiego

10.05.2016, godz. 07:30
Barwy szczęścia. Iwona (Izabela Zwierzyńska), Adrian Świderski (Sambor Czarnota)
Barwy szczęścia. Iwona (Izabela Zwierzyńska), Adrian Świderski (Sambor Czarnota) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Zaręczyny w serialu "Barwy szczęścia"! Iwona (Izabela Zwierzyńska) i Adrian Świderski (Sambor Czarnota) z serialu "Barwy szczęścia" wezmą ślub! Po ostatnich tragicznych przeżyciach związanych ze śmiercią Marii Pyrki (Izabela Kuna) Iwona znów się zbliżyła do swojego byłego kochanka. To Adrian pocieszał ją w trudnych chwilach. W 1453 odcinku "Barw szczęścia" Świderski oświadczy się Iwonie. Młoda Pyrka przyjmie oświadczyny, choć rodzina będzie ją ostrzegać, że małżeństwo z seksoholikiem to kiepski pomysł.

"Barwy szczęścia" odcinek 1453 - wtorek, 10.05.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Romans Iwony i Świderskiego z "Barw szczęścia" skończył się kiedy uzależniony od seksu lekarz nie potrafił dochować wierności swojej ukochanej. Ale ostatnio Adrian znów zbliżył się do Iwony, który rozpoczęła staż w jego szpitalu.

Jej obecność działa na nerwy Larze (Malwina Turek), byłej kochance Świderskiego. Z bliskiej przyjaźni lekarze i stażystki nie jest też zadowolony pacjent Iwony, Paweł Piasecki (Mateusz Rzeźniczak), który skrycie kocha się w lekarce. Kiedy Iwonę zacznie dręczyć tajemniczy prześladowca w gronie podejrzanych znajdą się właśnie Lara i Paweł.

Patrz: Barwy szczęścia. Kasia i Łukasz przez Agnieszkę stracą pieniądze i mieszkanie

Strach o własne życie doprowadzi do tego, że Iwona będzie szukać poczucia bezpieczeństwa przy byłym ukochanym. Świderski sprytnie to wykorzysta, by na nowo ją w sobie rozkochać. W końcu Iwona podejmie decyzję, by przeprowadzić się z rodzinnego domu Pyrków na Zacisznej do mieszkania Adriana.

Hubert (Marek Molak) będzie ostrzegał siostrę, że nie powinna znów pakować się w związek z seksoholikiem, który wiele razy ją oszukiwał. Ale Iwona postanowi dać Adrianowi jeszcze jedną szansę. Tym bardziej, że przy nim będzie się czuła bezpieczna. A prześladowca wciąż ją będzie nękał głuchymi telefonami.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Iwona napadnięta przez Larę! To kochanka Adriana prześladuje Iwonę

W 1453 odcinku "Barw szczęścia" w szpitalu Świderski niespodziewanie uklęknie przed Iwoną, poprosi ją o rękę i wsunie na jej palec pierścionek zaręczynowy. Iwona przyjmie oświadczyny Adriana.

Potem lekarz urządzi w domu romantyczną kolację. Romantyczny nastrój zepsuje im kolejny głuchy telefon do Iwony. Zakochani przez okno zobaczą, jak ktoś obserwuje mieszkanie Świderskiego...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: