SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Amelia wyjawia Tomaszowi rodzinną tajemnicę. Jak straciła syna, córkę i męża?

Barwy szczęścia. Amelia wyjawia Tomaszowi rodzinną tajemnicę. Jak straciła syna, córkę i męża?

05.05.2016, godz. 20:19
Barwy szczęścia odc. 1450. Amelia (Stanisława Celińska), Bruno Stański (Lesław Żurek)
Barwy szczęścia odc. 1450. Amelia (Stanisława Celińska), Bruno Stański (Lesław Żurek) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Tajemnica Amelii (Stanisława Celińska) z serialu "Barwy szczęścia" wychodzi na jaw! Okazuje się, że prezes Bruno Stański (Lesława Żurek) jest synem Amelii. W chwili gdy Amelia odnajduje syna, którego nie widziała wiele lat decyduje się też ujawnić swoją rodzinną historię. W 1451 odcinku "Barw szczęścia" Amelia wyjawia Tomaszowi (Kazimierz Mazur), że to przez nią jej mąż nie żyje, a dzieci się od niej odwróciły.

"Barwy szczęścia" odcinek 1451 - piątek, 6.05.2016, o godz. 20.05 w TVP2


Amelia z "Barw szczęścia" nie podejrzewała, że los jeszcze da jej szansę odzyskać syna i rodzinę, którą utraciła wiele lat temu. Zdjęcie prezesa Bruna Stańskiego wywołuje u niej wstrząs i przypomina smutną historię jej rodziny. W 1449 odcinku "Barw szczęścia" Amelia rozpoznaje w prezesie swojego syna.

Patrz: Barwy szczęścia. Iwona odkryje, że to pacjent Paweł ją prześladuje - ZWIASTUN

Następnego dnia symuluje chorobę i informuje Huberta (Marek Molak), że nie będzie w stanie pracować. Pod wpływem zwierzeń Bożeny (Marieta Żukowska) starsza pani decyduje się na rozmowę z prezesem Stańskim, którego widok tak ją poruszył. Mówi mu, że jest jego matką, ale Bruno odtrąca ją.

Amelia tak bardzo przeżywa odnalezienie syna, że w 1451 odcinku "Barw szczęścia" opowiada Tomaszowi smutną historię swojej rodziny. Wyznaje, dlaczego syn i córka nie chcą jej znać.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Amelia i Tomasz wezmą ślub


Wiele lat temu gdy byli jeszcze kochającą się rodziną ona ciągle miała pretensje do męża za brak ambicji. Przez nią zaczął pić, a wtedy wyrzuciła go z domu. Dzieci nigdy jej tego nie wybaczyły. Bruno wyprowadził się do Australii zaraz po maturze, a młodza córka Rozalia pojechała za nim. Amelia przyzna, że teraz Bruno jest w Polsce i wyrzeka się matki.

W 1451 odcinku "Barw szczęścia" Tomasz prosi Stańskiego, by dał matce szansę. Czy dojdzie do wzruszającego pojednania Amelii i jej syna? Czy Amelia odzyska rodzinę, którą straciła wiele lat temu? O tym widzowie dowiedzą się w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: