SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Bruno Stański wyrzeka się swojej matki Amelii

Barwy szczęścia. Bruno Stański wyrzeka się swojej matki Amelii

05.05.2016, godz. 11:44
Barwy szczęścia odc. 1450. Amelia (Stanisława Celińska), Bruno Stański (Lesław Żurek)
Barwy szczęścia odc. 1450. Amelia (Stanisława Celińska), Bruno Stański (Lesław Żurek) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Amelia (Stanisława Celińska) z serialu "Barwy szczęścia" po latach odnalazła swojego syna! To Bruno Stański (Lesław Żurek), prezes australiskiej firmy, której biura sprząta Amelia. W 1450 odcinku "Barw szczęścia" poruszona tym odkryciem Amelia chce porozmawiać ze Stańskiem i wyznać mu całą prawdę. Jednak Bruno odtrąca matkę. - Pani mnie z kimś myli. Ja już dawno nie mam matki... - mówi drżącym głosem, a w oczach Amelii pojawiają się łzy.

"Barwy szczęścia" odcinek 1450 - czwartek, 5.05.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Los sprawił, że Amelia i Bruno Stański z "Barw szczęścia" mają okazję się spotkać, naprawić błędy z przeszłości i znów być rodziną. Jednak rodzinne tajemnice Amelii skutecznie im to utrudniają. Wydarzało się bowiem coś, co sprawiło, że Bruno wyrzucił z serca swoją matkę. Teraz gdy w 1450 odcinku "Barw szczęścia" Amelia wyjawia Stańskiemu kim dla niego jest, wyrzeka się jej po raz drugi.

Patrz: Barwy szczęścia. Kasia i Łukasz przez Agnieszkę stracą pieniądze i mieszkanie

Spotkanie z synem sporo Amelię kosztuje. W 1450 odcinku "Barw szczęścia" udaje chorą i informuje Huberta (Marek Molak), że przez dłuższy czas nie będzie w stanie pracować. Pod wpływem zwierzeń Bożeny (Marieta Żukowska) o jej trudnych relacjach z rodzicami, starsza pani zbiera się jednak na odwagę i idzie do biurowca, by porozmawiać z prezesem Stańskim, którego widok tak ją poruszył.

- Nie poznajesz mnie? To ja... - wyznaje Amelia z matczyną miłością spoglądając na syna. W oczach Bruna pojawiają się łzy, lecz nie pozwala sobie na to, by dać upust emocjom. - Pani mnie z kimś myli. Ja już dawno nie mam matki... - odpowiada chłodno Bruno, wsiada do samochodu i odjeżdża.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Bartek wyjdzie z więzienia i będzie chciał się zabić!

Amelia jest wstrząsnięta reakcja syna, lecz nie może zrobić nic, żeby go zatrzymać. Nie po tym jak bardzo skrzywdziła jego i całą swoją rodzinę. Dopiero w w 1451 odcinku "Barw szczęścia" Amelia wyjawia Tomaszowi (Kazimierz Mazur) co takiego stało się w jej rodzinie, że została sama i wylądowała na ulicy jako bezdomna.

Wiele lat temu gdy byli Amelia i jej dzieci byli jeszcze kochającą się rodziną ona ciągle miała pretensje do męża za brak ambicji. Przez nią zaczął pić, a wtedy wyrzuciła go z domu. Dzieci nigdy jej tego nie wybaczyły. Bruno wyprowadził się do Australii zaraz po maturze, a młodza córka Rozalia pojechała za nim.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: