SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Iwona odkryje, że to pacjent Paweł ją prześladuje - ZWIASTUN

Barwy szczęścia. Iwona odkryje, że to pacjent Paweł ją prześladuje - ZWIASTUN

29.04.2016, godz. 20:00
Barwy szczęścia. Iwona (Izabela Zwierzyńska), pacjent Paweł Piasecki (Mateusz Rzeźniczak)
Barwy szczęścia. Iwona (Izabela Zwierzyńska), pacjent Paweł Piasecki (Mateusz Rzeźniczak) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Prześladowca z serialu "Barwy szczęścia" nie przestaje nękać Iwony Pyrki (Izabela Zwierzyńska)! W 1447 odcinku "Barw szczęścia" Iwona będzie w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Głuche telefony, kartka z pogróżkami, którą dostanie od prześladowcy wzbudzą w niej strach. Przypadek sprawi, że zauważy w telefonie pacjenta Pawła Piaseckiego (Mateusz Rzeźniczak). I nabierze podejrzeń, że to właśnie on ją nęka.

"Barwy szczęścia" odcinek 1447 - poniedziałek, 2.05.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Czy to Paweł z "Barw szczęścia" prześladuje Iwonę? Zakochany pacjent nie kryje swojej zazdrości o Iwonę i jej znajomość z Adrianem Świderskim (Sambor Czarnota), więć ma motyw, by dręczyć młodą lekarkę. Ale nie tylko on, bo Iwonie od dawna źle życzy także Lara (Malwina Turek), była kochanka Adriana.

Patrz: Barwy szczęścia. Lesław Żurek synem Amelii, który zakocha się w Bożenie

Ciągłe głuche telefony działają Pyrce na nerwy do tego stopnia, że kiedy w 1447 odcinku "Barw szczęścia" odbiera kolejny wybucha wściekłością. - Kimkolwiek jesteś przestań do mnie wydzwaniać, rozumiesz?!

Kiedy znajduje przyklejoną na furtce kartkę z napisem "Widzę cię!" zaczyna się bać. W pracy, po drobnej kłótni ze Świderskim zaczyna podejrzewać, że to on jest jej prześladowcą. Oskarża Adriana, że ją nęka i nachodzi. Ale potem zmienia zdanie i oczyszcza Świderskiego z zarzutów. Spotyka bowiem na oddziale Pawła i odkrywa w jego telefonie swoje zdjęcie. - Dlaczego masz moje zdjęcie? - pyta zaskoczona Iwona, a Paweł szybko wymyśla wytłumaczenie, że po prostu jest w niej zakochany.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Kasia wyjedzie do Tajlandii, by ratować Bartka


Po powrocie do domu Iwona zwierza się ze swoich trosk Agacie (Natalia Zambrzycka). - To mój pacjent. Zakochał się. Poświęciłam mu zbyt dużo uwagi i chyba sobie coś uroił - wyznaje młodszej siostrze. Agata radzi Iwonie, aby zgłosiła sprawę na policję, lecz ona nie chce tego robić.

Kto prześladuje Iwonę z "Barw szczęścia"? Paweł, Adrian, a może Lara? Na odpowiedź na to pytanie widzowie "Barw szczęścia" muszą jeszcze trochę poczekać.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: