SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Agnieszka flirtuje z Łukaszem. Odbije Kasi narzeczonego?

Barwy szczęścia. Agnieszka flirtuje z Łukaszem. Odbije Kasi narzeczonego?

02.05.2016, godz. 20:11
Barwy szczęścia odc. 1447. Agnieszka Walczak (Anna Dereszowska), Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki)
Barwy szczęścia odc. 1447. Agnieszka Walczak (Anna Dereszowska), Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Niebezpieczny flirt w serialu "Barwy szczęścia"! Agnieszka Walczak (Anna Dereszowska) znów zagrozi związkowi Kasi (Katarzyna Glinka) i Łukasza (Michał Rolnicki)? W 1447 odcinku "Barw szczęścia" po wyjeździe Kasi do Tajlandii Agnieszka dostrzega swoją szansę na nawiązanie z Łukaszem czegoś więcej niż zwykła znajomość. Czy Łukasz ulegnie urokowi Agnieszki i da się jej omotać zapominając o Kasi, z którą ma wkrótce wziąć ślub?

"Barwy szczęścia" odcinek 1447 - poniedziałek, 2.05.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Kasia Górka z "Barw szczęścia" wyjeżdża do Tajlandii na ratunek Bartkowi (Bartosz Gelner), który siedzi w więzieniu za narkotyki, a w tym czasie jej przyjaciółka Agnieszka Walczak zaczyna się kręcić wokół Łukasza Sadowskiego!

W 1447 odcinku "Barw szczęścia" w dniu wylotu Kasi, Łukasz martwiąc się o bezpieczeństwo ukochanej, nadal uważa, że nie powinna pakować się w kłopoty dla Bartka. Wkrótce po wyjeździe Kasi Sadowskiego odwiedza Agnieszka i zaprasza dziennikarza z kamerą na pokaz swojej kolekcji Versy.

Patrz: Barwy szczęścia. Iwona odkryje, że to pacjent Paweł ją prześladuje - ZWIASTUN

- Co cię sprowadza? - Łukasz jest zaskoczony widząc Agnieszkę w redakcji. - Przede wszystkim chciałam ci powiedzieć, że widziałam się dzisiaj z Kaśką. Ona nie ma nic przeciwko naszej współpracy...

- Naszej współpracy? Jak to? - Sadowski nie wie o co chodzi Walczak.

Zobacz: Barwy szczęścia. Amelia ujawnia rodzinną tajemnicę! Prezes Bruno Stański synem Amelii

- Chciałabym, żebyś zrobił materiał o mojej kolekcji. Mamy naprawdę świetne ciuchy. To będzie wielkie wydarzenie modowe w stolicy. Będą wyjątkowe modelki. Ok, masz Kaśkę nie interesują cię inne kobiety, ale modelki będą w rozmiarze XL. To jest naprawdę rzadkie wydarzenie. Nie tylko szczupłe jest piękne. Myślę, że z takiego ludzkiego powodu warto to nagłośnić - kusi go Agnieszka.
- Nie wiem, może tak...
- Ja nie chcę nikogo innego. Robisz najlepsze materiały i chcę tylko ciebie

Poza tym Walczak nie pozostawia złudzeń przypadkowo spotkanej Basi (Sławomira Łozińska) - nigdy nie pozna swojej wnuczki Kai, bo Adam (Bartosz Porczyk) nie ma żadnych praw do jej córki.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: