SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Lesław Żurek synem Amelii, który zakocha się w Bożenie

Barwy szczęścia. Lesław Żurek synem Amelii, który zakocha się w Bożenie

27.04.2016, godz. 20:30
Barwy szczęścia. Amelia (Stanisława Celińska), Bożena (Marieta Żukowska), Bruno Stański (Lesław Żurek)
Barwy szczęścia. Amelia (Stanisława Celińska), Bożena (Marieta Żukowska), Bruno Stański (Lesław Żurek) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Lesław Żurek w serialu "Barwy szczęścia" wywoła spore zamieszanie w życiu Amelii (Stanisława Celińska) i Bożeny (Marieta Żukowska). W 1444 odcinku "Barw szczęścia" po raz pierwszy pojawi się prezes Bruno Stański (w tej roli Lesław Żurek), bogaty biznesmen, szef australijskiej firmy Ausdel, która wynajmuje biura w budynku gdzie sprząta Amelia. Wkrótce potem okaże się, że Bruno jest synem Amelii. A żeby było jeszcze ciekawiej, to zakocha się w nim Bożena.

"Barwy szczęścia" odcinek 1444 - środa, 27.04.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Lesław Żurek do obsady "Barw szczęścia" dołączył kilka tygodni temu, ale już wiadomo, że niebawem wątek Bruna będzie jednym z dominujących w serialu. Dlaczego? Bo młody przedsiębiorca okaże się być synem Amelii, przyjaciółki Tomasza Wiśniewskiego (Kazimierz Mazur), która jest dla Bożeny jak matka.

Patrz: Barwy szczęścia. Amelia winna śmierci swojego męża. Tajemnica Amelii wyjdzie na jaw

W 1444 odcinku "Barw szczęścia" Hubert Pyrka (Marek Molak) przydzieli Amelię do pracy w nowym biurowcu, na piętrze wynajmowanym przez firmę Ausdel. Mimo późnej pory kobieta nie będzie mogła rozpocząć sprzątania, gdyż w swoim gabinecie wciąż będzie siedział prezes Bruno Stański.

Początkowo Amelia nie rozpozna w nim swojego syna. Dopiero po kilku dniach los sprawi, że Amelia odkryje, że jest matką Bruna. Zaraz potem przyzna się synowi do tego, że są rodziną.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Bartek aresztowany w Tajlandii za narkotyki

Kiedy Bruno odtrąci Amelię mówiąc jej prosto w oczy, że jej nie zna i już od dawna nie ma matki, kobieta postanowi wyznać Tomaszowi swoją rodzinną tajemnicę. Okaże się, że Bruno wyprowadził się do Australii zaraz po maturze, a młodza córka Rozalia pojechała za nim. Amelia przyzna, że teraz Bruno jest w Polsce i wyrzeka się matki.

Lesław Żurek w programie "Pytanie na śniadanie" nie chciał powiedzieć jak potoczą się dalej losy Bruna. Trochę więcej wyjawiła za to Marieta Żukowska. Bo serialowego Bruna i Bożenę połączy uczucie.

- W wątku Bożeny będzie się dużo działo. Zawirowania w jej życiu emocjonalnym, dużo przeróżnych sytuacji. Może nawet zdarzy się miłość... - przyznała aktorka z "Barw szczęścia" wskazując na Lesława Żurka.

Lesław Żurek to aktor znany z ról w serialach m.in. "Przyjaciółki" (Wojtek), "O mnie się nie martw" (Adam).

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: