SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Paweł chce zdobyć Iwonę

Barwy szczęścia. Paweł chce zdobyć Iwonę

25.04.2016, godz. 15:45
Barwy szczęścia. Iwona (Izabela Zwierzyńska), pacjent Paweł Piasecki (Mateusz Rzeźniczak)
Barwy szczęścia. Iwona (Izabela Zwierzyńska), pacjent Paweł Piasecki (Mateusz Rzeźniczak) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Zakochany pacjent Iwony (Izabela Zwierzyńska) z serialu "Barwy szczęścia" jest zdolny do wszystkiego, by lekarka zwróciła na niego uwagę! Jak daleko posunie się Paweł Piasecki (Mateusz Rzeźniak)? W 1443 odcinku "Barw szczęścia" Iwona zaczyna odbierać głuche telefony od tajemniczego prześladowcy. Czy to właśnie Paweł nęka Iwonę telefonami?

"Barwy szczęścia" odcinek 1443 - wtorek, 25.04.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Iwona Pyrka z serialu "Barwy szczęścia" znów ulega urokowi Adriana Świderskiego (Sambor Czarnota), swojego byłego kochanka seksoholika, przez którego tak wiele wycierpiała. I zupełnie nie zauważa, że pacjent Paweł zaczyna czuć do niej coś więcej niż tylko sympatię. Ranny w wypadku motocyklista dzięki opiece Iwony powoli wraca do zdrowia.

Lekarka fascynuje go coraz bardziej. Ale Paweł źle interpretuje opiekę i troskę, które od niej dostaje. Po traumatycznych przeżyciach szuka miłości i obdarza silnych uczuciem właśnie Iwonę.

Patrz: Barwy szczęścia. Czy to pacjent Paweł jest prześladowcą Iwony?

Tymczasem w 1443 odcinku "Barw szczęścia" Świderski nieoczekiwanie proponuje Iwonie, by znów się do niego wprowadziła. Hubert (Marek Molak) martwi się o siostrę, bo doskonale wie ile ją kosztował romans z seksoholikiem. Iwona twierdzi jednak, że teraz Adrian jest już innym mężczyzną. Bardzo się zmienił, nie sypia już nałogowo z kobietami i potrafi wzbudzić zaufanie Pyrki. Iwona jest gotowa znów z nim zamieszkać.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Oświadczyny Adriana. Iwona weźmie ślub z seksoholikiem Świderskim

Z kolei pacjent Paweł nie rezygnuje z Iwony. Próbuje wyciągnąć numer telefonu stażystki od pielęgniarek. W tym czasie Adrian zaprasza Pyrkę do teatru. Po miłym wieczorze ma nadzieję na więcej. Iwona odbiera pierwszy głuchy telefon. Wkrótce prześladowca nęka Iwonę coraz bardziej. Kto za tym stoi? Czy to Paweł gnębi Iwonę, by ten sposób ją zdobyć?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: brak autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: