SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Łukasz oświadczy się Kasi w łóżku - WIDEO

Barwy szczęścia. Łukasz oświadczy się Kasi w łóżku - WIDEO

26.03.2016, godz. 08:10
Barwy szczęścia odc. 1440. Kasia Górka (Katarzyna Glinka), Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki)
Barwy szczęścia odc. 1440. Kasia Górka (Katarzyna Glinka), Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Zaręczyny w serialu "Barwy szczęścia" w dość nietypowych okolicznościach! W 1440 odcinku "Barw szczęścia" Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki) nie chce dłużej czekać i oświadcza się Kasi Górce (Katarzyna Glinka) w łóżku. Nie wybiera szczególnej chwili na to, by poprosić ukochaną o rękę. Rankiem odprowadza ich syna Ksawerego (Bastian Węglewski) do dziadków, tak aby mieć Kasię tylko dla siebie.

"Barwy szczęścia" odcinek 1440 -  wtorek 26.04.2015 w TVP2 o godz. 20.05

Kasia i Łukasz z "Barw szczęścia" nareszcie zaręczeni! Po ostatnich dramatycznych przeżyciach związanych z próbą samobójczą Dominiki (Aleksandra Woźniak) w życiu zakochanych zapanuje sielanka.

Ze względu na Kasię i ich syna Łukasz decyduje się rzucić pracę w Katowicach. Wraca do Warszawy gdzie czeka na niego nowa posada. Dziennikarz zostaje prowadzącym program o ludziach, którzy nie poddają się mimo życiowych trudności. Ale na tym nie koniec, bo reportaże Sadowskiego zostają docenione i ukochany Kasi dostaje nagrodę telewizji jako "odkrycie roku".

Patrz: Barwy szczęścia. Ślub Marleny i Czarka. Marcel zepsuje ceremonię? - ZDJĘCIA

Sukces zawodowy pociąga za sobą także szczęście w związku z Kasią. Sadowski nie zamierza dłużej zwklekać z oświadczynami i ślubem, który planują już przecież o ślubu Marty (Katarzyna Zielińska) i Artura Chowańskiego (Jacek Rozenek).

W 1440 odcinku "Barw szczęścia" zaraz po powrocie z Katowic Łukasz organizuje dla Kasi romantyczny poranek. Bez synka Ksawcia, którego Sadowski zostawił pod opieką swoich rodziców, nareszcie mogą skupić się tylko na sobie. Kasia nie spodziewa się niespodzianki jaką szykuje dla niej ukochany.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Kornelia i Bartek wyjadą razem do Tajlandii

Nagle Łukasz wyciąga pierścionek zaręczynowy i leżać w łóżku prosi Kasię o rękę. Oświadczyny zostają przyjęte. Zakochani już nie mogą się doczekać ślubu i rozpoczęcia reszty ich wspólnego życia. Pytanie tylko czy była żona Łukasza, Dominika, znów nie zniszczy ich szczęścia.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: