SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Iwona prześladowana przez pacjenta Pawła

Barwy szczęścia. Iwona prześladowana przez pacjenta Pawła

19.04.2016, godz. 19:00
Barwy szczęścia. Iwona (Izabela Zwierzyńska), pacjent Paweł Piasecki (Mateusz Rzeźniczak)
Barwy szczęścia. Iwona (Izabela Zwierzyńska), pacjent Paweł Piasecki (Mateusz Rzeźniczak) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Pacjent Iwony (Izabela Zwierzyńska) z serialu "Barwy szczęścia" zaczyna mieć obsesję na jej punkcie. W 1439 odcinku "Barw szczęścia" Paweł Piasecki (Mateusz Rzeźniczak) zaczepia Iwonę, bo liczy na to, że poświęci mu trochę uwagi. Skrycie kocha się w lekarce, ale nie ma odwagi się do tego przyznać. Kiedy Iwona mówi Pawłowi, że nie ma dla niego czasu, chłopak wybucha gniewem.

"Barwy szczęścia" odcinek 1439 - środa, 20.04.2015, o godz. 20.05 w TVP2

Na początku stażu w szpitalu Iwona Pyrka z "Barw szczęścia" otoczyła opieką młodego motocyklistę, który cudem uszedł z życiem po wypadku i groził mu paraliż.

Między stażystką a pacjentem narodziła się nić sympatii, ale Paweł liczy na coś więcej niż tylko przyjaźń. Piasecki otworzył się przed młodą lekarką opowiadając jej o zawodzie miłosnym, który przyczynił się do jego wypadku. Ale Paweł nie mówi Iwonie całej prawdy o sobie. Skrywa przed Pyrką jakieś tajemnice.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Oświadczyny Adriana. Iwona weźmie ślub z seksoholikiem Świderskim

Ranny motocyklista nie może patrzeć jak w pobliżu Iwony kręci się doktor Adrian Świderski (Sambor Czarnota). Nie podoba mu się, że Iwona ulega urokowi lekarza. Zamierza o nią walczyć. Z każdym dniem Iwona i Świderski stają się sobie coraz bliżsi. Ich przyjacielskie relacje nie umykają uwadze Pawła, który staje się coraz bardziej zazdrosny.

W 1439 odcinku "Barw szczęścia" zachowanie Iwony, która znów widuje się z Adrianem, niepokoi jej rodzeństwo. Hubert (Marek Molak), jego żona Klara (Olga Jankowska) i Agata (Natalia Zambrzycka) martwią się, że Iwona znów wplącze się w romans z seksoholikiem.

Patrz: Barwy szczęścia. Darek Janicki ujawnia, że jest gejem! To koniec kariery piłkarza

Pyrka wyznaje bratu, że nadal kocha Adriana. W szpitalu Iwonę zaczepia Paweł. Gdy jednak stażystka mówi, że nie ma dla niego czasu, pokazuje swoje prawdziwe oblicze. Pacjent Iwony staje się zaborczy i wybuchowy. Jego obsesja na punkcie lekarki jeszcze się pogłębia.

Do czego doprowadzi chora miłość Pawła do Iwony? Czy młodej Pyrce grozi niebezpieczeństwo?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: