SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Stefan ofiarą szantażu Urszuli

Barwy szczęścia. Stefan ofiarą szantażu Urszuli

15.04.2016, godz. 07:35
Barwy szczęścia odc. 1331. Stefan Górka (Krzysztof Kiersznowski), Urszula (Bożena Stachura)
Barwy szczęścia odc. 1331. Stefan Górka (Krzysztof Kiersznowski), Urszula (Bożena Stachura) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Miłosny szantaż w serialu "Barwy szczęścia"! Urszula (Bożena Stachura) zniszczy związek Walerii Koszyk (Ewa Ziętek) i Stefana Górki (Krzysztof Kiersznowski). Taki ma plan, który zaczyna realizować w 1436 odcinku "Barw szczęścia". Przyjaciółka Stefana zastawia na niego sidła. Posuwa się nawet do szantażu, by Górka zostawił dla niej Walerię.

"Barwy szczęścia" odcinek 1436 - piątek, 15.04.2016, o godz. 20.05 w TVP2

To było do przewidzenia, że w serialu "Barwy szczęścia" wcześniej czy później Urszula Karaś postanowi zdobyć Stefana Górkę.

Przyjaźń, która między się nimi narodziła podczas poszukiwań Walerii i córki Urszuli, 19-letniej Julity (Katarzyna Sawczuk), w jej przypadku przerodziła się w coś więcej. Urszula zrozumiała, że Stefan to mężczyzna idealny. Dobry, czuły, wrażliwy, skłonny do pomocy. Tyle tylko, że beznadziejnie zakochany w swojej narzeczonej Walerii. Ale na to Urszula też ma sposób.

Patrz: Barwy szczęścia. Prezes TVP zlikwiduje Barwy szczęścia? Co dalej z serialem?

W 1436  odcinku "Barw szczęścia" po powrocie do Warszawy Urszula knuje intrygę jak zdobyć Stefana. Mówi Górce, że zepsuł się jej piecyk w mieszkaniu i prosi go o pomoc. Oczywiście Stefan spieszy przyjaciółce na ratunek. Kiedy jednak odkrywa podstęp, daje jej jasno do zrozumienia, że zależy mu na Walerii i nie powinni się więcej spotykać.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Julita knuje, żeby zdobyć Bartka. Pozbędzie się Kornelii?


Zdesperowana Urszula ucieka się do szantażu. Ostrzega Stefana, że jeśli zerwie ich znajomość, to Waleria dowie się jak byli blisko kiedy ona zaginęła. Czy Stefan będzie się w stanie na dobre uwolnić się od Urszuli?

Z kolei zakochana w Bartku (Bartosz Gelner) Julita próbuje nastawić Walerię przeciwko Kornelii (Katarzyna Herman). Liczy na to, że jak zdobędzie sympatię matki Bartka, to zdoła wmówić jej, że narzeczona jej syna nie nadaje się dla niego. Matka i córka nie grają czysto, ale łudzą się, że i tak osiągną swoje cele.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: