SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Darek Janicki poznaje rodziców Władka. Cieślakowie w szoku na widok kochanka syna

Barwy szczęścia. Darek Janicki poznaje rodziców Władka. Cieślakowie w szoku na widok kochanka syna

14.04.2016, godz. 11:37
Barwy szczęścia odc. 1435 Zdzisio (Zbigniew Buczkowski), Róża (Anna Gornostaj), Darek Janicki (Andrzej Niemyt) Władek (Przemysław Stippa)
Barwy szczęścia odc. 1435 Zdzisio (Zbigniew Buczkowski), Róża (Anna Gornostaj), Darek Janicki (Andrzej Niemyt) Władek (Przemysław Stippa) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Romans gejów w serialu "Barwy szczęścia" wkracza w decydującą fazę. Darek Janicki (Andrzej Niemyt) i Władek Cieślak (Przemysław Stippa) są ze sobą szczęśliwi i pewni swoich uczuć. W 1435 odcinku "Barw szczęścia" Róża (Anna Gornostaj) i Zdzisio (Zbigniew Buczkowski) poznają kochanka Władka. Cieślak senior jest w szoku gdy staje twarzą w twarz ze znanym piłkarzem drużyny Powiśle Warszawa.

"Barwy szczęścia" odcinek 1435 - czwartek, 14.04.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Darek Janicki z "Barw szczęścia" jest coraz bliżej ujawnienia publicznie, że jest gejem. Najpierw jednak chce powiedzić o tym swoim rodzicom, którzy wciąż nie wiedzą, że ich syn jest homoseksualistą. Chciałby odwiedzić ich z Władkiem, ale rozmowa z ojcem, który podejrzewa, że przyjedzie z nową dziewczyną, ostudziła jego zapał.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Prezes TVP zlikwiduje Barwy szczęścia? Co dalej z serialem?

Także Władek nie wie jak powiedzieć Róży i Zdzisiowi, że jest w związku z piłkarzem. W 1435 odcinku "Barw szczęścia" to syn Władka, Kajtek (Jakub Dmochowski), zdradza Róży, że Władek spotyka się ze znanym sportowcem. - Ty wiedziałeś, że on ma kogoś? Podobno to jakiś piłkarz. Pierwsza liga... - dziwi się Róża.

W tej sytuacji Cieślak zmuszony jest zorganizować naprędce rodzinny obiad, na którym przedstawia Darka swoim rodzicom. Czy Cieślakowie zaakceptują Darka?

Patrz: Barwy szczęścia. Amelia i Tomasz wezmą ślub

Zdzisio jest w szoku. Nie może się z tym pogodzić z tym, że Władek znów jest z mężczyzną. Zaakceptował syna geja, ale to dla niego ciężkie przeżycie kiedy widzi go z Darkiem Janickim. Nie wiedział bowiem, że piłkarz Powiśla Warszawa jest homoseksualistą.

Rodzinny obiad Cieślaków z Władkiem i Darkiem upływa jednak w przyjemnej atmosferze. Dla Róży i Zdzisia najważniejsze jest to, że ich syn jest szczęśliwy.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: