SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Seksoholik Świderski zdobędzie Iwonę. Pacjent Paweł rywalem Adriana

Barwy szczęścia. Seksoholik Świderski zdobędzie Iwonę. Pacjent Paweł rywalem Adriana

13.04.2016, godz. 17:40
Barwy szczęścia odc. 1434. Iwona (Izabela Zwierzyńska), Adrian Świderski (Sambor Czarnota)
Barwy szczęścia odc. 1434. Iwona (Izabela Zwierzyńska), Adrian Świderski (Sambor Czarnota) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Po śmierci Marii (Izabela Kuna) w serialu "Barwy szczęścia" życie powoli wraca do normy. Iwona (Izabela Zwierzyńska) kontynuuje swój staż w szpitalu Adriana Świderskiego (Sambor Czarnota), ale w 1434 odcinku "Barw szczęścia" czekają ją poważne problemy. Lara (Malwina Turek) chce się pozbyć Iwony, by mieć kochanka tylko dla siebie. A Świderski znów zaczyna kręcić się przy Iwonie. Ma jednak rywala, pacjenta Pawła Piaseckiego (Mateusz Rzeźniczak).

"Barwy szczęścia" odcinek 1434 - środa, 13.04.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Związek Iwony i Świderskiego z "Barw szczęścia" rozpadł się, bo seksoholik nie był w stanie dochować wierności swojej dziewczynie. Wykorzystywał każdą okazję, by zaciągnąć jaką kobietę do łóżka. Jedną z jego zdobyczy jest Lara, pracownica działu kadr szpitala. Była kochanka Świderskiego łudzi się, że go odzyska, ale na drodze staje jej Iwona.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Maria Pyrka nie żyje. Dlaczego Izabela Kuna odeszła z Barw szczęścia?

W 1434 odcinku "Barw szczęścia" Iwona wraca do pracy w szpitalu. Lara, zazdrosna o kontakty Adriana z dziewczyną, z nieskrywaną radością informuje rywalkę, że nie może ona kontynuować stażu z powodu niedopełnienia formalności w szpitalnym dziale kadr.

Świderski interweniuje w tej sprawie u kochanki, przy okazji dając jej jasno do zrozumienia, że nigdy nic dla niego nie znaczyła, że ich romans był dla niego niczym. Lara jest wściekła. Nie zamierza pozwolić na to, by Iwona znów zabrała jej Adriana. Knuje przeciwko stażystce przebiegłą intrygę.

Patrz: Barwy szczęścia. Amelia winna śmierci swojego męża. Tajemnica Amelii wyjdzie na jaw

Iwona i Świderski stają się sobie coraz bliżsi. Ich przyjacielskie relacje nie umykają uwadze pacjenta młodej lekarki. Ranny po wypadku motocyklista Paweł Piasecki (Mateusz Rzeźniczak) nie może patrzeć na Iwonę razem z Adrianem. Pacjent, któremu nie podoba się, że Iwona ulega urokowi lekarza, zamierza o nią walczyć.

Wysiłki Lary i Pawła na nic się zdają, bo w 1449 odcinku "Barw szczęścia" Iwona wraca do byłego kochanka, który defintywnie zrywa znajomość z Larą.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: