SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Piotr Walawski pogrąży Artura Chowańskiego w aferze łapówkarskiej

Barwy szczęścia. Piotr Walawski pogrąży Artura Chowańskiego w aferze łapówkarskiej

12.04.2016, godz. 17:30
Barwy szczęścia odc. 1329. Artur Chowański (Jacek Rozenek), Piotr Walawski (Piotr Jankowski)
Barwy szczęścia odc. 1329. Artur Chowański (Jacek Rozenek), Piotr Walawski (Piotr Jankowski) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Co w serialu "Barwy szczęścia" knuje Piotr Walawski (Piotr Jankowski)? Po zamachu, w którym omal nie zginął, Piotr dostał od losu szansę na nowe życie. Ale tacy ludzie jak Walawski nie zmieniają się. W 1434 odcinku "Barw szczęścia" Piotr kombinuje jak oczyścić się z zarzutów w sprawie afery łapówkarskiej w wydawnictwie G&G, w którą wmieszani są także bezwzględni Rosjanie - Wadim (Vadim Affanassiev) i Władimir (Paval Kryksunou). Chce całą winę zrzucić na Artura Chwańskiego (Jacek Rozenek), by to on odpowiedział za jego finansowe przekręty.

"Barwy szczęścia" odcinek 1434 - środa, 13.04.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Piotr Walawski zadarł z Rosjanami, by odzyskać posadę w G&G i omal nie przypłacił tego życiem! Ale jak widać zamach, którzy zlecili Wadim i Władimir niczego go nie nauczył. Nowi prezesi wydawnictwa wciąż pozostają bezkarni.

Nie ma żadnych dowodów na to, że to on wynajęli zabójcę, który strzelał do Piotra i jego żony Igi (Ada Fijał). Sprawa zamachu jest ściśle powiązana z aferą łapówkarską, w którą był zamieszany Walawski. Prokuratura, która prowadzi śledztwo szuka dowodów na to, że firmę Rosjan - Eastwave Invest - Walawskiego i prezesa Romana Janiszewskiego (Wojciech Dąbrowski) z G&G łączą nielegalne interesy.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Iwona przez kochankę Adriana Świderskiego wyleci ze stażu w szpitalu?

W 1434 odcinku "Barw szczęścia" Artur dostaje wezwanie do prokuratury w sprawie Eastwave Invest. Uspokaja Martę (Katarzyna Zielińska), że jego interesy z Wadimem i Władimirem były legalne.

W tym czasie Piotr i Janiszewski uzgadniają swoje zeznania i zastanawiają się, na kogo mogliby zrzucić winę za aferę łapówkarską w wydawnictwie G&G. Ich kozłem ofiarym ma zostać Artur Chowański, bo to właśnie dzięki niemu Piotr nawiązał kontakty biznesowe z Rosjanami.

Patrz: Barwy szczęścia. Amelia winna śmierci swojego męża. Tajemnica Amelii wyjdzie na jaw

I choć Chowański nie ma nic na sumieniu, bo zawsze był uczciwy i nie raz ostrzegał Walawskiego przed Rosjanami, to on może zapłacić najwyższą cenę za to, że Piotr dopuścił się finansowych przekrętów w G&G. A wszystko po to, by pozbyć się Wadima i Władimira.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

 


Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: