SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Zaginięcie Marka. Mąż zmarłej Marii w depresji błąka się po mieście

Barwy szczęścia. Zaginięcie Marka. Mąż zmarłej Marii w depresji błąka się po mieście

10.04.2016, godz. 20:26
Barwy szczęścia odc. 1432. Marek (Marcin Perchuć)
Barwy szczęścia odc. 1432. Marek (Marcin Perchuć) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Dramatyczne zaginięcie w serialu "Barwy szczęścia"! Marek (Marcin Perchuć) wciąż obwinia się o śmierć Marii Pyrki (Izabela Kuna). Nie może znieść myśli, że zabił swoją żonę i ich nienarodzone dziecko. Stan psychiczny Marka jest tak fatalny, że wdowiec zupełnie nie radzi sobie z bólem po stracie ukochanej. W 1432 odcinku "Barw szczęścia" ucieka z mieszkania Niny (Aleksandra Popławska) i znika bez śladu. Przez wiele godzin Marek błąka się po mieście. I zupełnie traci kontakt z rzeczywistością.

"Barwy szczęścia" odcinek 1432 - poniedziałek, 11.04.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Czas nie leczy ran w przypadku Marka Złotego z "Barw szczęścia". Choć od śmierci Marii mija już kilka dni, Marek wciąż obwinia siebie o spowodowanie wypadku, z którym zginęła jego ciężarna żona. Nie pomagają nawet leki przepisane przez psychiatrę i wsparcie, które oferują Markowi jego matka Krystyna (Hanna Bieluszko) i była kochanka Nina.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Maria Pyrka nie żyje. Dlaczego Izabela Kuna odeszła z Barw szczęścia?

W 1432 odcinku "Barw szczęścia" Marek wciąż nie odpowiada na telefony dzieci Marysi. Iwona (Izabela Zwierzyńska), Agata (Natalia Zambrzycka) i Hubery (Marek Molak) próbują się do niego dodzwonić, by ustalić szczegóły pogrzebu Marii.

Załamany Marek wciąż bierze leki, które przepisał mu psychiatra. Jednak nawet one nie pomagają kiedy znajduje przywiezione po wypadku walizki Marii. Rzeczy zmarłej żony przypominają mu ostatnie wydarzenia. Wciąż ma przed oczami obraz ciężko rannej ukochanej całej we krwi po wypadku.

Patrz: Barwy szczęścia. Pogrzeb Marii Pyrki. Dzieci pochowają Marysię w grobie Romana - ZWIASTUN

Niepilnowany przez nikogo wychodzi z domu w piżamie i w amoku błąka się po okolicy. Niebawem Krystyna i Nina odkrywają jego zniknięcie. Matka Marka dzwoni do Pyrków, by zawiadomić ich, że ich ojczym zaginął. Agata przekazuje dziadkom i rodzeństwu tragiczną wiadomość o zniknięciu Marka, który jest w fatalnym stanie psychicznym.

Czy Marek z "Barw szczęścia" się odnajdzie i upora się z cierpieniem po śmierci Marii? Tego widzowie dowiedzą się w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: