SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Marcel zniszczy ślub Marleny i Czarka? - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Marcel zniszczy ślub Marleny i Czarka? - ZDJĘCIA

11.04.2016, godz. 07:55
Barwy szczęścia odc. 1432. Marlena (Magdalena Grąziowska), Czarek (Michał Kitliński)
Barwy szczęścia odc. 1432. Marlena (Magdalena Grąziowska), Czarek (Michał Kitliński) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Ślub w serialu "Barwy szczęścia" stanie pod znakiem zapytania! W 1432 odcinku "Barw szczęścia" w dniu ślubu Marleny (Magdalena Grąziowska) i Czarka (Michał Kitliński) narzeczeni będą cali w nerwach. Wszystko przez brata Marleny, Marcela Lasotę (Kamil Maćkowiak), który nie zjawi się w Urzędzie Stanu Cywilnego. Ubrana w piękną suknię ślubną Marlena zacznie się bać, że Marcel zjawi się pijany i wywoła skandal.

"Barwy szczęścia" odcinek 1432 - poniedziałek, 11.04.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Ślub Marleny i Czarka z "Barw szczęścia" upłynie pod znakiem oczekiwania na brata panny młodej. W 1432 odcinku "Barw szczęścia" jeszcze przed ceremonią Marlenę zacznie dręczyć złe przeczucie, że Marcel zniszczy jej najpiękniejszy dzień w życiu.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Zaginięcie Marka. Mąż Marii w depresji błąka się po mieście

Przez długi czas brat Marelny nie będzie się do niej odzywał. Wszyscy zaproszeni goście zjawią się w urzędzie, ale wśród nich nie będzie Marcelna.

Coraz bardziej zestresowana Marlena zwierzy się Czarkowi, że boi się tego w jakim stanie przyjdzie jej brat alkoholik. Jeśli zjawi się pijany może sprowokować awanturę i wywołać skandal. Marta )Katarzyna Zielińska) jest przekonana, że przepił pieniądze, jakie pożyczyła mu na prezent. Czy Lasota zrujnuje ślub siostry?

Przed ślubem Marlena i Czarek wezmą udział w sesji zdjęciowej, a kiedy urzędniczka zaprosi ich do środka, by złożyli przysięgę nagle pojawi się Marcel. Na jego widok w oczach Marleny zabłyszczą łzy wzruszenia.

Patrz: Barwy szczęścia. Amelia winna śmierci swojego męża. Tajemnica Amelii wyjdzie na jaw

Marcel będzie trzeźwy i do tego przyniesie ze sobą prezent. Przeprosi parę młodą, że się spóźnił i wytłumaczy się, że to dlatego, że chciał wziąć ze sobą swojego syna. Niestety żona Marcela się na to nie zgodziła.

W 1432 odcinku "Barw szczęścia" Marlena i Czarek zostaną małżeństwem. Skromna uroczystość w urzędzie będzie spełnieniem ich marzeń. Marlena będzie wyglądać pięknie w delikatnej sukni ślubnej z kremowej koronki. Zamiast welonu włoży na głowę ozdobną opaskę. 

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: