SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Żałoba po śmierci Marii. Marek pogrążony w depresji

Barwy szczęścia. Żałoba po śmierci Marii. Marek pogrążony w depresji

09.04.2016, godz. 11:34
Barwy szczęścia odc. 1431. Iwona (Izabela Zwierzyńska), Agata (Natalia Zambrzycka), Hubert (Marek Molak), Teresa (Jolanta Lothe), Wojtek (Jakub Małek), Klara (Olga Jankowska)
Barwy szczęścia odc. 1431. Iwona (Izabela Zwierzyńska), Agata (Natalia Zambrzycka), Hubert (Marek Molak), Teresa (Jolanta Lothe), Wojtek (Jakub Małek), Klara (Olga Jankowska) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Rodzinka Pyrków z serialu "Barwy szczęścia" w rozpaczy po śmierci Marii (Izabela Kuna). Dzieci zmarłej Marysi z trudem radzą sobie z żałobą, bo wiedzą, że zostali na świecie zupełnie sami. Nie mają już żadnego z rodziców. W 1431 odcinku "Barw szczęścia" w domu Pyrków na Zacisznej zjawia się Krystyna Złota (Hanna Bieluszko). Matka Marka (Marcin Perchuć) składa rodzinie kondolencje i zapewnia o swoim wsparciu. Trudno jednak uwierzyć w szczerość jej słów, bo Krystyna zawsze nienawidziła synowej.

"Barwy szczęścia" odcinek 1431 - piątek, 8.04.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Maria Pyrka z "Barw szczęścia" nie żyje, a jej bliscy próbują jakoś uporać się z tą wielką stratą. Nie jest to łatwe, bo śmierć Marii była dla wszystkich ogromnym zaskoczoniem.

Wypadek, który spowodował Marek już zawsze będzie kładł się cieniem na jego relacjach z dziećmi Marii. W końcu mężczyzna zabił swoją żonę i ich nienarodzone dziecko. Na razie tylko Iwona (Izabela Zwierzyńska) i Agata (Natalia Zambrzycka) wiedzą, że Maria była w ciąży. Siostry zachowują sekret matki dla siebie, by nie ranić pozostałych członków rodziny.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Maria Pyrka nie żyje. Dlaczego Izabela Kuna odeszła z Barw szczęścia?

W 1431 odcinku "Barw szczęścia" Pyrkowie zajmują się przygotowaniami do pogrzebu Marii. Zrozpaczony Marek nie jest w stanie poradzić sobie z bólem po śmierci żony.

Krystyna chce pomóc synowi uporać się z tą tragedią i wzywa do niego psychiatrę. Radzi też, by skontaktował się z dziećmi Marysi. - Nigdy jej nie lubiłaś - zarzuca matce Marek.

- Nieprawda. Nie akceptowałam waszego małżeństwa, ale nigdy nie życzyłabym Marysi nieszczęscia. Ten wypadek to był straszny zbieg okoliczności. Są jeszcze ci, którzy pozostali - dzieci Marysi. Powinniście być teraz razem...
- Nie chcę, nie umiem, nie potrafię...

Patrz: Barwy szczęścia. Pogrzeb Marii Pyrki. Dzieci pochowają Marysię w grobie Romana - ZWIASTUN

Krsytyna czuje się w obowiązku powiadomić Pyrków co się dziejem z Markiem. Wszyscy bowiem martwią się o niego, bo przecież też został ranny w wypadku. Matka Marka zjawia się na Zacisznej, by złożyć rodzinie kondolencje. Przy okazji informuje ich o fatalnym stanie syna. Zapewnia też, że służy im pomocą, że mogą na nią liczyć w każdej sytuacji. Teresa (Jolanta Lothe) jest wdzięcza Krystynie za tak miłe słowa.

Wojtek (Jakub Małek), który oskarża Marka o zabicie Marii, nie dowierza jej słowom. Wie, że teściowa mamy nigdy jej nie lubiła i wcale się z tym nie kryła. Ale Teresa nie ma wątpliwości, że Krystyna jest szczera i nie przemawiają przez nią złe intencje.

W 1431 odcinku "Barw szczęścia" Złota wynajmuje prawnika, który w razie czego będzie bronił Marka przed sądem. Jest bowiem pewna, że sprawa śmiertelnego wypadku Marii będzie miała swój sądowy finał. I być może dzieci Marii będą domagały się surowej kary dla Marka, który zabił ich matkę.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: