SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Natalia uwiedzie żonatego Oliwiera

Barwy szczęścia. Natalia uwiedzie żonatego Oliwiera

10.03.2016, godz. 09:45
Barwy szczęścia.Oliwier Jakubczyk (Mikołaj Krawczyk), Natalia (Maria Dejmek)
Barwy szczęścia.Oliwier Jakubczyk (Mikołaj Krawczyk), Natalia (Maria Dejmek) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Wybuch namiętności w serialu "Barwy szczęścia"! Romans Natalii (Maria Dejmek) i Oliwiera Jakubczyka (Mikołaj Krawczyk) będzie miał ciąg dalszy. Nie skończy się tylko na jednej upojnej nocy, którą prawnicy spędzili razem jakiś czas temu. W 1431 odcinku "Barw szczęścia" Natalia dojdzie do wniosku, że mimo to, że Oliwier jest żonaty, to chce z nim być. Tak skutecznie go uwiedzie, że wyjadą razem do SPA w górach. Pytanie tylko co z żoną Oliwiera?

"Barwy szczęścia" odcinek 1431 - piątek, 8.04.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Między Natalią z Oliwierem z "Barw szczęścia" iskrzy już od jakiegoś czasu. Ale po tym jak wylądowali razem w łóżku po pijaku Natalia zdecydowała, że muszą ograniczyć się tylko do stosunków zawodowych.

Wspólne prowadzenie sprawy Jerzego Marczaka (Bronisław Wrocławski) pozwala im jednak lepiej się poznać. Z każdym dniem Natalia jest coraz bardziej oczarowana przystojnym prawnikiem. Aż wreszcie zupełnie traci dla niego głowę. Zdaje sobie sprawę, że bez względu na to, że Oliwier ma żonę, chce z nim być.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Ślub Marleny i Czarka - ZDJĘCIA

W 1431 odcinku "Barw szczęścia" fantazje o Oliwierze sprawią, że Natalia nie będzie mogła skupić swoich myśli na pracy. Wreszcie przyzna się swojej siostrze Magdzie (Honorata Witańska), że ma ochotę na romans z Jakubczykiem, tylko nie za bardzo wie jak dać mu do zrozumienia, że czysto koleżeński układ już jej nie interesuje.

Okazja ku temu nadarzy się kiedy Natalia dostanie podwójne zaproszenie na wyjazd do SPA w górach. Jak podaje "Świat Seriali" Sebastian (Kacper Krupski) zaoferuje Magdzie i Natalii wspólną wycieczkę. I właśnie wtedy Zwoleńska pomyśli o Oliwierze.

Patrz: Barwy szczęścia. Śmierć Marii Pyrki. Ciężarna Maria umrze po wypadku

Podczas kolejnego spotkania z seksownym prawnikiem zaprosi go na weekend w SPA. Jakubczyk przyjmie zaproszenie i w tym momencie Natalia da się ponieśc uczuciom. Pocałuje Oliwiera, który czule ją obejmie i odwzajemni pieszczoty.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: