SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Darek dla Władka zrywa z Romą i ujawni światu, że jest gejem

Barwy szczęścia. Darek dla Władka zrywa z Romą i ujawni światu, że jest gejem

08.04.2016, godz. 11:45
Barwy szczęścia odc. 1431. Darek Janicki (Andrzej Niemyt) Władek (Przemysław Stippa)
Barwy szczęścia odc. 1431. Darek Janicki (Andrzej Niemyt) Władek (Przemysław Stippa) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Romans gejów w serialu "Barwy szczęścia" wkroczył już w taką fazę, że piłkarz Darek Janicki (Andrzej Niemyt) jest gotów ujawnić światu swoją orientację seksulaną. Choć wie, że to wyznanie może oznaczać koniec jego kariery w drużynie Powiśle Warszawa. W 1431 odcinku "Barw szczęścia" po nocy spędzonej z Władkiem (Przemysław Stippa), Darek zrywa ze swoją dziewczyną Romą (Sylwia Madejska). Chce też jak najszybciej przyznać się publicznie, że jest gejem. Władek próbuje go jednak powstrzymać.

"Barwy szczęścia" odcinek 1431 - piątek, 8.04.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Darek i Władek z "Barw szczęścia" mają już za sobą pierwszą wspólną noc. I już nie kryją się ze swoimi uczuciami. Ich związek akceptuje syn Władka, Kajtek (Jakub Dmochowski), ale poza tym bliscy zakochanych gejów nie wiedzą, że mężczyźni się ze sobą spotykają.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Pogrzeb Marii. Marek zrywa kontakt z dziećmi Marysi

W 1431 odcinku "Barw szczęścia" piłkarz Darek postanawia ujawnić swoją orientację seksualną. Wie, że prawda o tym, że jest gejem może oznaczać koniec jego kariery piłkarskiej w klubie "Powiśle Warszawa". Najpierw jednak zrywa swój układ z modelką Romą, która od miesięcy udawała jego dziewczynę.

Zakochany we Władku sportowiec chce skończyć z udawaniem i przyznać się przed całym światem, że jest gejem. Władek martwi się, jaki będzie miało to wpływ na jego karierę. Uważa też, że najpierw powinien powiedzieć o sobie swoim rodzicom. Kiedy w domu Władka pojawia się Roma staje się jasne, że homoseksualizm Darka wywoła wielki medialny skandal.

Patrz: Barwy szczęścia. Maria Pyrka nie żyje. Dlaczego Izabela Kuna odeszła z Barw szczęścia?


- Zdajesz sobie sprawę z tego, co będzie jak on się ujawni? - ostrzega Władka była dziewczyna piłkarza. Darek nie słucha jednak przestróg ukochanego. - Proszę cię, nie powstrzymuj mnie. Ja naprawdę potrzebuję tego - zapewnia go.

Zmienia jednak zdanie gdy Władek tłumaczy mu, że najpierw powinien powiedzieć o wszystkim swoim rodzicom. Przecież dla nich to będzie największy cios.

Dopiero w 1438 odcinku "Barw szczęścia" (emisja we wtorek, 19.04.2016, w TVP2) Darek jest zdecydowany ogłosić publicznie, że jest gejem. Ma zrobić to, jeśli jego drużyna wygra wieczorny mecz. Po sukcesie drużyny Powiśla Władek i Andrzej Tomala (Bartłomiej Nowosielski), którzy wiedzieli o jego planach, w napięciu oczekują przed telewizorem na studio pomeczowe. Szczere wyznanie Darka w telewizji wywołuje prawdziwą burzę.

Piłkarz gej ponosi konsekwencje swojej decyzji. Pod jego domem koczują paparazzi, a w internecie roi się od wpisów pełnych pogardy. Trener Pilecki przewiduje, że prasa i kibice zniszczą go, a dyrektor klubu boi się, że stracą sponsorów. Wkrótce Janicki dowiaduje się od dziennikarza, że został odsunięty od grania.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: