SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Śmierć Marii. Rodzina Pyrków w żałobie. Agata ujawnia sekret zmarłej Marysi - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Śmierć Marii. Rodzina Pyrków w żałobie. Agata ujawnia sekret zmarłej Marysi - ZDJĘCIA

07.04.2016, godz. 08:06
Barwy szczęścia odc. 1430. Iwona (Izabela Zwierzyńska), Agata (Natalia Zambrzycka), Adrian Świderski (Sambior Czarnota), Hubert (Marek Molak), Teresa (Jolanta Lothe), Fryderyk (Paweł Nowisz)
Barwy szczęścia odc. 1430. Iwona (Izabela Zwierzyńska), Agata (Natalia Zambrzycka), Adrian Świderski (Sambior Czarnota), Hubert (Marek Molak), Teresa (Jolanta Lothe), Fryderyk (Paweł Nowisz) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Maria Pyrka (Izabela Kuna) z serialu "Barwy szczęścia" umrze po wypadku samochodowym, a jej śmierć będzie największą tragedią, jaką spotkała rodzinę Pyrków od chwili odejścia Romana (Olaf Lubaszenko). W 1430 odcinku "Barw szczęścia" Iwona (Izabela Zwierzyńska) wróci do domu z Adrianem Świderskim (Sambor Czarnota) i to on powie dzieciom i rodzicom Marii, że ich matka nie żyje. Dla wszystkich będzie to niewyobrażalny wstrząs. Jakby tego było mało to Iwona wyzna też Agacie (Natalia Zambrzycka), że ich mama była w ciąży.

"Barwy szczęścia" odcinek 1430 - czwartek, 7.04.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Śmierć Marii Pyrki w "Barwach szczęścia" na pewno wzruszy do łez wielu widzów. Scenarzyści serialu postarali się, by pożegnanie Izabeli Kuny z rolą Marii było najbardziej dramatyczne jak tylko tylko jest możliwe. Maria umrze w 1429 odcinku "Barw szczęścia" po wypadku samochodowym.

Winnym jej śmierci będzie jej mąż Marek Złoty (Marcin Perchuć), który siedział za kierownicą auta. Po trwającej kilka godzin operacji Adrian Świderski przekaże Iwonie wstrząsającą wiadomość, że jej mama zmarła. Najstarsza córka Pyrki zemdleje, a cierpienie jakiego w tym momencie doświadczy będzie tak wielkie, że nie będzie w stanie sama wrócić do domu.

Patrz: Barwy szczęścia. Marek po śmierci i pogrzebie Marii pójdzie siedzieć do więzienia?

W 1430 odcinku "Barw szczęścia" doktor Świderski razem z Iwoną przyjedzie do Pyrków, by powiadomić ich o śmierci Marii. - Muszę przekazać państwu tę wiadomość... Pani Maria nie żyje... Zmarła w wyniku bardzo poważnych obrażeń jakie odniosła w wypadku samochodowym - powie lekarz z trudem powstrzymując emocje.

Dzieci zmarłej Marysi oraz jej rodzice - Fryderyk (Paweł Nowisz) i Teresa (Jolanta Lothe) pogrążą się w rozpaczy. Nie będą mogli uwierzyć, że doszło do tak wielkiej tragedii, że kilka lat po śmierci ojca Romana stracili też ukochaną mamą.

Hubert (Marek Molak) będzie chciał od razu lecieć do Finlandii po Wojtka (Jakub Małek) i Stasia (Olaf Kaprzyk), by osobiście przekazać braciom tę tragiczną wiadomość oraz sprowadzić ich do Polski.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Pogrzeb Marii Pyrki. Dzieci pochowają Marysię w grobie Romana - ZWIASTUN

Zrozpaczone Iwona i Agata zaczną się zastanawiać jak teraz będzie wyglądało ich życie bez Marii. - Już nikt nigdy nie powie do nas córeczko albo synku - powie załamana Agata. W tym dramatycznym momencie Iwona ujawni młodszej siostrze, że mama była w ciąży.

Tymczasem Marek z trudem zniesie myśli, że przyczynił się do śmierci Marii i ich dziecka. To on siedział za kierownicą, gdy doszło do wypadku. Zrozpaczony Marek będzie się obwiniał o zabicie żony. Swoje wsparcie w trudnych chwilach okaże mu Nina (Aleksandra Popławska). Mąż Marii nie będzie w stanie spojrzeć w oczy dzieciom zmarłej ukochanej.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: