SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Maria Pyrka nie żyje. Marek zatrzymany przez policję za zabicie żony w wypadku

Barwy szczęścia. Maria Pyrka nie żyje. Marek zatrzymany przez policję za zabicie żony w wypadku

06.04.2016, godz. 20:21
Barwy szczęścia odc. 1429. Śmierć Marii Pyrki. Marek (Marcin Perchuć)
Barwy szczęścia odc. 1429. Śmierć Marii Pyrki. Marek (Marcin Perchuć) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Śmierc Marii Pyrki (Izabela Kuna) w 1430 odcinku "Barw szczęścia" to dopiero początek dramatów w życiu jej męża. Marek Złoty (Marcin Perchuć) już do końca swoich dni będzie żył ze świadomością, że zabił Marię i ich nienarodzone dziecko. W 1430 odcinku "Barw szczęścia" w szpitalu zjawia się policja, która zabiera Marka na przesłuchanie na komendę. To on prowadził samochód gdy doszło do wypadku i uciekł z miejsca wypadku. Marek nie stawia oporu. Jedyne o czym teraz myśli to, że Maria nie żyje z jego winy. Czy Marek pójdzie do więzienia za śmierć Marii?

"Barwy szczęścia" odcinek 1430 - czwartek, 7.04.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Ranna w wypadku Maria Pyrka z "Barw szczęścia" umiera podczas operacji. W 1430 odcinku "Barw szczęścia" Marek pogrąża się w rozpaczy kiedy Iwona (Izabela Kuna) mówi mu, że Maria nie żyje, że lekarze jej nie uratowali. Wdowiec nie ma wątpliwości, że Maria zmarła przez niego. To przecież on siedział za kierownicą auta gdy doszło do tej tragedii.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Pogrzeb Marii Pyrki. Dzieci pochowają Marysię w grobie Romana - ZWIASTUN

Po śmierci Marii załamany Marek zachowuje się tak jakby stracił rozum. Nie jest w stanie rozmawiać z Iwoną, nie odbiera żadnych telefonów. Kiedy w szpitalu pojawiają się dwaj policjanci, którzy ustalają przebieg wypadku posłuszenie odpowiada na ich pytania.

Dopiero teraz okazuje się jak doszło do wypadku Marii i Marka. Podczas podróży z lotniska do domu na Zacisznej na Moktowie w Warszawie Marek stracił panowanie nad kierownicą. Doszło do wypadku, w którym Maria została bardzo ciężko ranna. W przypadku Marka skończyło się tylko na niegróźnych zadrapaniach na twarzy.

Patrz: Barwy szczęścia. Izabela Kuna odeszła z Barw szczęścia dlatego Maria musiała umrzeć

Po przesłuchaniu na komendzie policja wypuszcza Marka. Nie ma na razie podstaw, by postawić mu zarzuty. Zrozpaczony wdowiec nie ma odwagi stanąć twarzą w twarz z dziećmi swojej zmarłej żony. Dlatego też idzie do swojej byłej kochanki Niny (Aleksandra Popławska) i u niej spędza noc. Rano po przebudzeniu ma nadzieję, że śmierć Marii była tylko złym snem. Niestety jego koszmar trwa nadal...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: