SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Wypadek Marii i Marka! Ciężko ranna Maria umrze w szpitalu - ZWIASTUN

Barwy szczęścia. Wypadek Marii i Marka! Ciężko ranna Maria umrze w szpitalu - ZWIASTUN

06.04.2016, godz. 07:23
Barwy szczęścia odc. 1429. Maria Pyrka (Izabela Kuna)
Barwy szczęścia odc. 1429. Maria Pyrka (Izabela Kuna) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Śmierć Marii Pyrki (Izabela Kuna) w serialu "Barwy szczęścia" to największy dramat jaki mógł spotkać jej rodzinię - dzieci oraz męża Marka Złotego (Marcin Perchuć)! W 1429 odcinku "Barw szczęścia" w rodzinie Pyrków rozegrają się tragiczne wydarzenia. Ciężko ranna w wypadku samochodowym Marysia trafi do szpitala razem z Markiem. Jej stan będzie krytyczny. Lekarze zrobią wszystko, by ją uratować, ale Maria umrze. Marek pogrąży się w rozpaczy, bo to on prowadził samochód gdy doszło do wypadu. Zobaczcie zwiastun "Barw szczęścia" jak dojdzie do śmierci Marii Pyrki.

"Barwy szczęścia" odcinek 1429 - środa, 6.04.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Izabela Kuna pożegna się z "Barwami szczęścia"! Ponad rok temu aktorka odeszła z serialu, ale scenarzyści nie zakończyli wątki Marii Pyrki. Wysłali jej bohaterkę razem z mężem do Finlandii.

Po odejściu z "Barw szczęścia" Izabela Kuna pojawiła się tylko raz - Marysia przyjechała na ślub swojego syna Huberta (Marek Molak) i Klary (Olga Jankowska). W 1429 odcinku "Barw szczęścia" Maria umrze, a Iza Kuba ostatecznie zniknie z serialu.

Patrz: Barwy szczęścia. Pijany Marcel rzuci się na Martę. Zgwałci ją? - ZDJĘCIA

Jak to się stanie, że Maria Pyrka umrze? Jak dojdzie do śmiertelnego wypadku Marii? W 1429 odcinku "Barw szczęścia" Marysia zadzwoni do Iwony (Izabela Zwierzyńska) z informacją, że właśnie wsiadają z Markiem do samolotu i za kilka godzin będą w Polsce.

Uradowani Pyrkowie rzucą się w wir przygotowań do rodzinnej kolacji. Agata (Natalia Zambrzycka) posprząta dom, a Hubert pojedzie po Teresę (Jolanta Lothe) i Fryderyka (Paweł Nowisz) do ośrodka rehabilitacyjnego. W drodze z lotniska dojdzie do tragicznego wypadku. Maria trafi do szpitala w krytycznym stanie… Nie przeżyje operacji.

Jak rodzina zmarłej Marii poradzi sobie z jej odejściem? Dzieci Marysi i jej mąż będą bardzo przeżywać żałobę. Tragiczna śmierć Marii na zawsze zmieni ich życie...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: