SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Śmierć Marii Pyrki po wypadku. Ciężarna Maria umrze w szpitalu - ZWIASTUN

Barwy szczęścia. Śmierć Marii Pyrki po wypadku. Ciężarna Maria umrze w szpitalu - ZWIASTUN

04.04.2016, godz. 20:06
Barwy szczęścia odc. 1429. Maria Pyrka (Izabela Kuna)
Barwy szczęścia odc. 1429. Maria Pyrka (Izabela Kuna) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Śmiertelny wypadek w serialu "Barwy szczęścia"! Ponad rok po odejściu z "Barw szczęścia" Izabela Kuna zostanie uśmiercona w serialu. Grana przez nią Maria Pyrka umrze po wypadku samochodowym w 1429 odcinku "Barw szczęścia". Żeby śmierć Marii była jeszcze bardziej dramatyczna to okaże się, że kobieta była w ciąży. O zabicie Marii zostanie oskarżony jej mąż Marek (Marcin Perchuć), który prowadził samochód gdy doszło do wypadku. Zobaczcie zwiastun "Barw szczęścia" i śmierć Marii.

"Barwy szczęścia" odcinek 1429 - środa, 6.04.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Śmierć Marii w "Barwach szczęścia" to efekt odejścia z serialu Izabeli Kuny, która na początku 2015 roku pożegnała się z produkcją. Scenarzyści wysłali Marię, jej męża Marka oraz dwóch jej najmłodszych synów do Finlandii. W 1429 odcinku "Barw szczęścia" wątek Marysi zostaje definitywnie zakończony!

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Bartek aresztowany w Tajlandii za narkotyki

Widzowie zobaczą wstrząsające sceny po wypadku Marii i Marka, którzy przyjadą z Helsinek do Polski, by powiedzieć rodzinie, że kobieta jest w ciąży i wkrótce zostaną rodzicami. W drodze na Zaciszną dojdzie jednak do tragedii. Auto prowadzone przez Marka będzie miało wypadek. Złoty odniesie tylko niegroźne obrażenia głowy, ale stan Marii będzie krytyczny.

W 1429 odcinku "Barw szczęścia" Iwona (Izabela Zwierzyńska) będzie w szoku kiedy do jej szpitala karetka przywiezie ciężką ranną ciężarną Marię. Lekarze zrobią wszystko co w ich mocy, by ją uratować, ale niestety Maria umrze. To Iwona przekaże Markowi dramatyczną wiadomość, że jego żona i dziecko nie żyją.

Patrz: Barwy szczęścia. Marek po śmierci i pogrzebie Marii pójdzie siedzieć do więzienia?

Po śmierci Marii z "Barw szczęścia" jej dzieci i mąż pogrążą się w rozpaczy. Hubert (Marek Molak) pojedzie do Helsinek do młodszych braci - Wojtka (Jakub Małek) i Stasia (Olaf Kaprzyk), by sprowadzić ich do Polski. W 1431 odcinku "Barw szczęścia" Wojtek zarzuci ojczymowi, że to przez niego ich mama nie żyje. Znienawidzi Marka za śmierć Marysi.

A to dopiero początek dramatycznych wydarzeń w rodzinie Pyrkow. W 1433 odcinku "Barw szczęścia" odbędzie się pogrzeb Marii, w którym będą uczestniczyć wszyscy bliscy zmarłej. Marek tak się załamie, że jego matka Krystyna (Hanna Bieluszko) załatwi mu wizytę u psychiatry. Załatwi też synowi adwokata, bo sprawa śmiertelnego wypadku będzie miała swój finał w sądzie.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: