SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Marta po próbie gwałtu nie chce znać Marcela

Barwy szczęścia. Marta po próbie gwałtu nie chce znać Marcela

31.03.2016, godz. 20:30
Barwy szczęścia odc. 1425. Marcel (Kamil Maćkowiak), Marta Walawska (Katarzyna Zielińska)
Barwy szczęścia odc. 1425. Marcel (Kamil Maćkowiak), Marta Walawska (Katarzyna Zielińska) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Koszmar jaki Marta (Katarzyna Zielińska) z serialu "Barwy szczęścia" przeżyła przez Marcela (Kamil Maćkowiak) wpływa na jej dalsze relacje z alkoholikiem, któremu chciała pomóc. W 1426 odcinku "Barw szczęścia" po próbie gwałtu jakiej dopuścił się Marcel, Marta jest zupełnie roztrzęsiona. Nie chce więcej widzieć Lasoty, który przeprasza ją i zapewnia, że gdyby był trzeźwy, to nigdy by jej nie skrzywdził.

"Barwy szczęścia" odcinek 1426 - piątek, 1.04.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Niewinne spotkanie Marty i Marcela z "Barw szczęścia" zamieniło się w koszmar. Uzależniony od alkoholu Marcel uległ pokusie i sięgnął po butelkę koniaku, którą znalazł w mieszkaniu Walawskiej.

Skorzystał z chwili nieobecności Marty i opróżnił pół butelki. Upojony trunkiem zupełnie stracił nad sobą panowanie. W 1425 odcinku "Barw szczęścia" rzucił się na Martę, próbując ją zgwałcić! Walawska, ratując się z opresji, odepchnęła go z całej siły. Tylko dzięki temu Marcel się opamiętał.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Pogrzeb Marii Pyrki. Dzieci pochowają Marysię w grobie Romana - ZWIASTUN

W 1426 odcinku "Barw szczęścia" dręczony wyrzutami sumienia Marcel kolejny raz odwiedza Martę. Nie ma nic na swoje usprawiedliwienie, a mimo to przeprasza przyjaciółkę za to, że chciał ją zgwałcić, że uległ słabości i nie był w stanie nad sobą zapanować.

Patrz: Barwy szczęścia. Marek po śmierci Marii trafi do psychiatryka. Nie będzie na pogrzebie Marysi - ZWIASTUN

Alkoholik próbuje odzyskać zaufanie Marty i przeprasza ją za swoje zachowanie. Walawska dochodzi do wniosku, że nie będzie dłużej wspierać brata Marleny w walce z nałogiem. Chciała mu pomóc pokonać chorobę alkoholową, ale teraz już wie, że Marcel oczekuje od niej znacznie więcej. Przed próbą gwałtu nie dostrzegła tego, że Lasota jest nią zauroczony.

Wciąż roztrzęsiona Marta nie może mu zapomnieć nagłej napaści. Później zwierza się Kasi (Katarzyna Glinka), że powinna była wcześniej zauważyć sygnały, jakie wcześniej jej wysyłał. Gdyby tak się stało uniknęłaby ataku, który przecież mógł się dla niej skończyć bardzo tragicznie.

Czy Marcel poradzi sobie bez wsparcia Marty? Czy uda mu się wyjść z alkoholowego nałogu i być takim bratem, o jakim zawsze marzyła Marlena? Przed alkoholikiem jeszcze wiele ciężkich momentów próby.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: