SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Marcel zgwałci Martę po pijaku? - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Marcel zgwałci Martę po pijaku? - ZDJĘCIA

31.03.2016, godz. 07:45
Barwy szczęścia odc. 1425. Marcel (Kamil Maćkowiak), Marta Walawska (Katarzyna Zielińska)
Barwy szczęścia odc. 1425. Marcel (Kamil Maćkowiak), Marta Walawska (Katarzyna Zielińska) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Próba gwałtu w serialu "Barwy szczęścia"! Marta Walawska (Katarzyna Zielińska) padnie ofiarą napaści Marcela (Kamil Maćkowiak), który pijany rzuci się na nią i będzie chciał skrzywdzić. W 1425 odcinku "Barw szczęścia" alkoholik Marcel wykorzysta chwilę nieuwagi i u niej w mieszkaniu opróźni butelkę z koniakiem. Uraczony alkoholem straci nad sobą kontrolę i będzie chciał zgwałcić Martę! Rozochocony bliskością zobi się coraz bardziej napastliwy. Czy Marcel skrzywdzi Walawską?

"Barwy szczęścia" odcinek 1425 - czwartek, 31.03.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Uzależniony od alkoholu Marcel z "Barw szczęścia" zaatakuje Martę, która tak mu pomaga, by wyszedł z nałogu. Coraz bardziej zafascynowany Martą brat Marleny (Magdalena Grąziowska) stanie się częstym gościem w mieszkaniu Walawskiej.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Śmierć Marii Pyrki. Ciężarna Maria umrze po wypadku

Tylko dzięki niej bowiem ma siłę do walki z chorobą alkoholową. Marta wspiera go i motywuje do tego, żeby wytrwał w trzeźwości. Ale przyjdzie jej za to zapłacić wysoką cenę. W 1425 odcinku "Barw szczęścia" przeżyje chwile grozy kiedy pijany Marcel zacznie się do niej dobierać i spróbuje zgwałcić.

A zacznie się dość niewinnie. Marcel zaprosi Martę na wspólne bieganie. Kiedy Walawska dosłownie na chwilę zostawi go samego w mieszkaniu, mężczyzna znajdzie butelkę koniku. Na widok alkoholu nie będzie mógł się powstrzymać. Wypije kilka łyków, a mocne trunki od razu uderzą mu do głowy.

Patrz: Barwy szczęścia. Porwanie Mai! Narkomanka Sandra porwie córkę Sabiny i Andrzeja

Pijany Marcel straci nad sobą kontrolę. Jak podaje "Świat Seriali" w pewnej chwili Marcel rzuci się na przyjaciółkę. Na szczęście Marta nie straci zimnej krwi. Będzie też miała dość siły, żeby odepchnąć napastnika. Ucieknie do mieszkania swojej przyjaciółki Kasi Górki (Katarzyna Glinka), która jest jej sąsiadką i tam znajdzie schroninie. Zboczony Marcel zostanie sam u Walawskiej...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: