SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Maja porwana przez matkę! Czy Sandra odda Sabinie córkę?

Barwy szczęścia. Maja porwana przez matkę! Czy Sandra odda Sabinie córkę?

24.03.2016, godz. 20:38
Barwy szczęścia odc. 1423. Sabina (Barbara Kurzaj), Władek (Przemysław Stippa)
Barwy szczęścia odc. 1423. Sabina (Barbara Kurzaj), Władek (Przemysław Stippa) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Porwanie Mai (Lena Parol) z serialu "Barwy szczęścia" to cios dla Sabiny (Barbara Kurzaj), która traci ukochaną córkę! W 1423 odcinku "Barw szczęścia" Sabina załamuje się, bo nie wie gdzie jest Maja, co narkomanka Sandra (Paulina Komenda) z nią zrobiła i czy w ogóle odzyska jeszcze dziecko! Tymczasem biologiczna matka Mai ukrywa się razem z córką u swojej koleżanki.

"Barwy szczęścia" odcinek 1423 - wtorek, 29.03.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Dramatyczne poszukiwania porwanej Mai (Lena Parol) z "Barw szczęścia". Cała rodzina Cieślaków jest w nie zaangażowana i wspiera Sabinę, która w 1423 odcinku "Barw szczęścia" nie chcąc denerwować przebywającego w szpitalu po zawale serca Andrzeja Tomali (Bartłomiej Nowosielski), ukrywa przed nim zaginięcie ich córki.

Patrz: Barwy szczęścia. Łukasz oświadcza się Kasi w łóżku - WIDEO


Tymczasem porywaczka Sandra ukrywa się z dzieckiem w mieszkaniu koleżanki. Sabina (Barabra Kurzaj) martwi się o Maję, ale i o męża, którego stan wciąż jest poważny. W trosce o jego zdrowie zataja przed nim porwanie. Czy uda się odnaleźć Maję zanim Andrzej wróci do domu lub Sandra wyrządzi dziecku jakąś krzywdę?

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Śmierć Marii Pyrki. Ciężarna Maria umrze po wypadku

W 1424 odcinku "Barw szczęścia" następuje przełom w poszukiwaniach.  W mieszkaniu Tomalów zjawia się Sandra i oddaje Sabinie Maję. Narkomanka tłumaczy się mówiąc, że chciała tylko trochę pobyć z córką.

Władek (Przemysław Stippa) ledwo trzyma nerwy na wodzy, ale Sabina lituje się nad płaczącą Sandrą i nie wzywa na miejsce policji. Wkrótce zaczyna tego żałować... To jeszcze nie koniec koszmaru Sabiny, której Sandra może odebrać dziekco.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: