SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Porwanie Mai! Narkomanka Sandra porwie córkę Sabiny i Andrzeja

Barwy szczęścia. Porwanie Mai! Narkomanka Sandra porwie córkę Sabiny i Andrzeja

05.03.2016, godz. 11:00
Barwy szczęścia. Sabina (Barbara Kurzaj), Andrzej Tomala (Bartłomiej Nowosielski), Maja (Lena Parol), Sandra (Paulina Komenda)
Barwy szczęścia. Sabina (Barbara Kurzaj), Andrzej Tomala (Bartłomiej Nowosielski), Maja (Lena Parol), Sandra (Paulina Komenda) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Emocje w serialu "Barwy szczęścia" sięgną zenitu gdy do życia Sabiny (Barbara Kurzaj) i Andrzeja Tomali (Bartłomiej Nowosielski) wkroczy Sandra (Paulina Komenda), biologiczna matka ich córki Mai (Lena Parol)! W 1414 odcinku "Barw szczęścia" Sandra zjawi się w salonie fryzjerskim Sabiny, która zacznie się bać, że narkomanka odbierze jej dziecko. Początkowo jednak Sandra nie będzie wiedziała, że Maja jest jej córką. Kiedy odkryje prawdę w 1422 odcinku "Barw szczęścia" porwie Maję!

"Barwy szczęścia" odcinek 1414 - poniedziałek, 14.03.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Sabina i Tomala z "Barw szczęścia" stoczą dramatyczną walkę o Maję, dziecko, które kilka miesięcy temu Sabina znalazła na osiedlowym śmietniku, z narkomanką Sandrą! Niespodziewanie biologiczna matka Mai wróci po kilku miesiącach do Warszawy.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Agnieszka urodzi córkę Kaję. Adam nie dowie się o porodzie Agnieszki

W 1414 odcinku "Barw szczęścia" odwiedzi Sabinę w jej salonie, by pochwalić się zmianami, które zaszły w jej życiu. Kobieta zastygnie z przerażenia na widok matki Mai. Od tej chwili przez długi czas będzie jej towarzyszył strach, że Sandra dowie się, że Maja jest jej córką i będzie chciała ją odzyskać.

Tomala pocieszy żonę, że narkomanka nie ma praw rodzicielskich do Mai, że nawet jeśli zgłosi się po dziecko, to żaden sąd mu jej nie odda po tym co zrobiła dziewczynce. Ale te słowa nie uspokoją Sabiny. Wręcz przeciwnie - każde spotkanie z Sandrą będzie dla niej ogromnym stresem.

Kilka dni po pojawieniu się Sandry mąż Sabiny będzie chciał zgłosić na policję, że narkomanka się odnalazła. Sabina zacznie się bać, że przekreśli ich szansę na adopcję. W 1417 odcinku "Barw szczęścia" Sandra pierwszy raz zobaczy Maję, nie wiedząc, że to jej dziecko.

Patrz: Barwy szczęścia. Samobójstwo Dominiki. To wina Kasi i Łukasza

Matka Mai krok po kroku będzie odkrywać, że Tomalowie wychowują jej córkę. W 1420 odcinku "Barw szczęścia" zwierzy się Żanecie, że straciła córkę. Pracownica Sabiny przypadkiem wygada się jej, że szefowa nie jest biologiczną matką Mai, a dziewczynka została znaleziona na śmietniku. Sandra domyśli się, że to jej dziecko.

I postanawi o nią zawalczyć! Czy Andrzej i Sabina będą musieli rozstać się z Mają, którą pokochali jak własną córkę? W 1422 odcinku "Barw szczęścia" Kajtek (Jakub Dmochowski) zostawi siostrę samą w wózku przed sklepem. Nagle zjawi się Sandra, która porwie Maję.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: