SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Maja porwana! Co narkomanka Sandra zrobi z Mają?

Barwy szczęścia. Maja porwana! Co narkomanka Sandra zrobi z Mają?

24.03.2016, godz. 07:10
Barwy szczęścia. Sabina (Barbara Kurzaj), Andrzej Tomala (Bartłomiej Nowosielski), Maja (Lena Parol), Sandra (Paulina Komenda)
Barwy szczęścia. Sabina (Barbara Kurzaj), Andrzej Tomala (Bartłomiej Nowosielski), Maja (Lena Parol), Sandra (Paulina Komenda) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Mała Maja (Lena Parol) z serialu "Barwy szczęścia" porwana przez biologiczną matkę! W 1422 odcinku "Barw szczęścia" narkomanka Sandra (Paulina Komenda) porwie przybraną córkę Sabiny (Barbara Kurzaj) i Andrzeja Tomali (Bartłomiej Nowosielski). Zabierze Maję z wózka podczas spaceru tuż po tym jak upewni się, że dziewczynka jest jej dzieckiem. Wykorzysta moment nieuwagi Kajtka (Jakub Dmochowski) i Marianny (Ewa Florczak). Zobacz zwiastun nowych odcinków "Barw szczęścia" i scenę porwania Mai.

"Barwy szczęścia" odcinek 1422 - czwartek, 24.03.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Sandra, biologiczna matka Mai z "Barw szczęścia", dowie się, że córka Sabiny i Tomali jest jej dzieckiem! W 1419 odcinku "Barw szczęścia" narkomanaka kolejny raz zjawi się w salonie fryzjerskim Sabiny. Zachwycona Mają spontanicznie weźmie dziewczynkę na ręce.

Na widok córki w objęciach biologicznej matki Tomalową najdą wątpliwości. Będzie się zastanawiać czy ma prawo odbierać córkę prawowitej matce

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Ślub Marleny i Czarka. Marcel zepsuje ceremonię? - ZDJĘCIA

Sandra zwierza się Żanecie (Aleksandra Radwan), że straciła córkę. W 1420 odcinku "Barw szczęścia" pracownica Sabiny przypadkiem wygada się jej, że szefowa nie jest biologiczną matką Mai, a dziewczynka została znaleziona na śmietniku. Sandra domyśli się, że córeczka Tomalowej jest jej dzieckiem.

Gdy tego samego dnia Sandra pyta wprost Sabinę, czy Maja jest jej dzieckiem, fryzjerka okłamie ją. Będzie przerażona, że Sandra zabierze jej dziecko. Władek (Przemysław Stippa) namówi przyjaciółkę, aby jak najszybciej zawiadomiła policję o pojawieniu się Sandry.

Patrz: Barwy szczęścia. Śmierć Marii Pyrki. Ciężarna Maria umrze po wypadku


W 1421 odcinku "Barw szczęścia" Sandra odwiedzi Tomalę w szpitalu i omal nie doprowadzi go do kolejnego zawału serca. - Chciałaś zabić mojego męża, tak jak próbowałaś zabić Maję! - oskarży ją Sabina.
- Nie chciałam...
- Po co tu przyszłaś?
- Bo pani mnie okłamała...
- Okłamałam cię, bo jesteś zagrożeniem dla Mai. A teraz chciałaś wykończyć mojego męża. Chroniłam cię przed policją, a teraz koniec! Rozumiesz?
- Proszę, niech pani nie zawiadamia policji - będzie błagać Sandra.

Następnego dnia Andrzej i Władek dojdą do wniosku, że Sandra może być niebezpieczna. Dla dobra Mai Sabina powinna zgłosić sprawę na policję. Tomalowa wciąż będzie się bać, że swoim donosem zniszczy narkomance życie.

W 1422 odcinku "Barw szczęścia" Marianna i Kajtek będąc na spacerze z Mają z przerażeniem odkryją, że dziewczynka zniknęła z wózka. Sandra porwie swoją córkę!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: