SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Klara i Hubert nie mogą mieć dzieci?

Barwy szczęścia. Klara i Hubert nie mogą mieć dzieci?

22.03.2016, godz. 08:14
Barwy szczęścia odc. 1350. Klara (Olga Jankowska), Hubert (Marek Molak)
Barwy szczęścia odc. 1350. Klara (Olga Jankowska), Hubert (Marek Molak) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Czy Klara (Olga Jankowska) z serialu "Barwy szczęścia" będzie w ciąży? Od ślubu Klary i Huberta (Marek Molak) minął dopiero rok, ale dziadkowi młodych Pyrków już nie mogą się doczekać prawnuka. W 1420 odcinku "Barw szczęścia" Klara nie wytrzymuje i mówi wprost, że w ciążę nie zachodzi się na zawołanie. Ale prawda jest taka, że Klara i Hubert starają się o dziecko. Tylko mają problem z poczęciem potomka...

"Barwy szczęścia" odcinek 1420 - wtorek, 22.03.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Ciąża Klary z "Barw szczęścia" to drażliwy temat w rodzinie Pyrków! Kiedy w 1420 odcinku "Barw szczęścia" z wziytą do wnuków wpadają Fryderyk (Paweł Nowisz), Teresa (Jolanta Lothe) niemal od razu pytają Klarę i Huberta kiedy zostaną pradziadkami.

Patrz: Barwy szczęścia. Ślub Marleny i Czarka. Marcel zepsuje ceremonię? - ZDJĘCIA

Pełna nadziei Tereaa wręcza nawet Hubertowi własnoręcznie zrobione małe kapciuszki dla dziecka. A przecież Klara jeszcze nie jest w ciąży. Pyrka stara się wytłumaczyć babci, że to stanowczo za wcześnie na takie prezenty. - Babciu, to takie ponaglanie... Najpierw dziecko, a potem bamboszki. Wszystko w swoim czasie...

- W swoim czasie to znaczy kiedy? Może wam się nie śpieszy, ale my chcielibyśmy zobaczyć nasze prawnuki. Lat nam nie ubywa -
tłumaczy Fryderyk.

Klara czuje ogromną presję. Wrescie nie wytrzymuje i zdenerwowana informuje dziadków, że w ciążę nie zachodzi się na zawołanie. Po chwili wychodzi z rodzinnego domu. W ślada za nią podąża Iwona (Izabela Zwierzyńska), która pociesza bratową, że nie ma się co martwić.


Żona Huberta jest jednak innego zdania. Tym bardziej, że już od sześciu miesięcy starają się o dziecko, a ona wciąż nie może zajść w ciążę. - Jesteśmy gotowi na dziecko, tylko nam nie wychodzi. To chyba moja wina. Tak bardzo chcę, że się spinam... - żali się Iwonie załamana Klara.

- Klara o problemie można mówić po roku. Nie martw się, bo naprawdę się zablokujesz. Przed wami kilka miesięcy wspaniałej sielanki. Ani się obejdziesz a będziesz mieć poranne mdłości - pociesza ją Iwona.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Porwanie Mai. Sandra dowie się, że Maja jest jej córką

Fryderyk wypytuje Huberta o częstotliwość jego intymnych kontaktów z żoną. Dla niego seks trzy razy w tygodniu to zdecydowanie za mało. Młody Pyrka tłumaczy się, że ostatnio nie mają czasu na kochanie. - Tak to wy dziecka nie zmajstrujecie. Seler oto cały sekret męskiej siły - radzi mu Fryderyk.

Z kolei Teresa zaleca Klarze picie pobudzających ziółek, które przyspieszą zajście w ciążę. Młodzi Pyrkowie biorą sobie zalecenia dziadków do serca i od razu wprowadzają je w życie.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: