SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Andrzej Tomala umrze na zawał serca?

Barwy szczęścia. Andrzej Tomala umrze na zawał serca?

18.03.2016, godz. 07:30
Barwy szczęścia odc. 1418. Andrzej Tomala (Bartłomiej Nowosielski), Władek (Przemysław Stippa)
Barwy szczęścia odc. 1418. Andrzej Tomala (Bartłomiej Nowosielski), Władek (Przemysław Stippa) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Czy Andrzej Tomala (Bartłomiej Nowosielski) z serialu "Barwy szczęścia" przeżyje? Podczas wspólnego biegania z Władkiem (Przemysław Stippa) walczący z nadwagą Andrzej zemdlał. 1418 odcinku "Barw szczęścia" spanikowany Władek dzwoni po karetkę i próbuje pomóc Tomali. Nagle zjawia się Darek Janicki (Andrzej Niemyt), który przeprowadza reanimację. W pewnej chwili bowiem Andrzej przestaje oddychać.

"Barwy szczęścia" odcinek 1418 - piątek, 18.03.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Nadwaga, stres związany z pojawianiem się matki Mai (Lena Parol) i poważna choroba serca. To wszystko doprowadza Andrzeja Tomalę na granicę życia i śmierci. Mąż Sabiny (Barbara Kurzaj) mdleje podczas joggingu z Władkiem i przestaje oddychać!

Patrz: Barwy szczęścia. Porwanie Mai! Narkomanka Sandra porwie córkę Sabiny i Andrzeja

W 1418 odcinku "Barw szczęścia" spanikowany Cieślak wzywa pogotowie. Nie wie bowiem co robić w takich sytuacjach, bo Andrzej nie odzyskuje przytomności. Na szczęście na miejscu pojawia się Darek, który profesjonalnie zajmuje się chorym do przyjazdu karetki.

Piłkarz udziela Tomali pierwszej pomocy. Reanimuje go, gdy ten przestaje oddychać. Po przyjeździe ratowników okazuje się, że Andrzej dostał zawału serca. Od razu zostaje przewieziony do szpitala gdzie przechodzi szczegółowe badania.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Ślub Marleny i Czarka. Marcel zepsuje ceremonię? - ZDJĘCIA

Tomala odzyskuje świadomość i dziękuje Władkowi, że uratował mu życie. Ale główne podziękowania należą Darkowi. Gdyby nie on Andrzej mógłby umrzeć. - Powinieneś dostać lanie, że o mało nie wykończyłeś Andrzeja... - mówi do Władka Sabina gdy mija już zagrożenie.

To dramatyczne wydarzenie uświadamia Andrzejowi, że mógł stracić życie i zostawić ją samą z Mają i Kajtkiem (Jakub Dmochowski). Obiecuje Sabinie, że teraz zadba o zdrowie, bo rodzina jest dla niego najważniejsza.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: