SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Sabina ucieknie z córką Mają przed Sandrą?

Barwy szczęścia. Sabina ucieknie z córką Mają przed Sandrą?

16.03.2016, godz. 19:30
Barwy szczęścia. Sabina (Barbara Kurzaj), Andrzej Tomala (Bartłomiej Nowosielski), Maja (Lena Parol), Sandra (Paulina Komenda)
Barwy szczęścia. Sabina (Barbara Kurzaj), Andrzej Tomala (Bartłomiej Nowosielski), Maja (Lena Parol), Sandra (Paulina Komenda) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Dramat w serialu "Barwy szczęścia"! Od chwili gdy narkomanka Sandra (Paulina Komenda) wróciła, Sabina (Barbara Kurzaj) żyje w ciągłym strachu, że biologiczna matka Mai (Lena Parol) zabierze jej dziecko. W 1417 odcinku "Barw szczęścia" Sabina namawia swojego męża Andrzeja Tomalę (Bartłomiej Nowosielski) na ucieczkę z Warszawy. Jak najdalej od Sandry, która wcześniej czy później odkryje, że Maja jest jej córką, tą, którą porzuciła na śmietniku.

"Barwy szczęścia" odcinek 1417 - czwartek, 17.03.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Powrót matki Mai w serialu "Barwy szczęścia" wzbudza strach w Sabinie i Andrzeju.  Narkomanka Sandra, która porzuciła Maję na śmietniku, wróciła niespodziewanie po kilku miesiącach, by rozpocząć nowe życie. Jeszcze nie wie, że Maja jest jej córka, ale krok po kroku będzie odkrywać, że Tomalowie wychowują jej dziecko.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Ślub Marleny i Czarka. Marcel zepsuje ceremonię? - ZDJĘCIA

Zanim to jednak nastąpi, to w 1417 odcinku "Barw szczęścia" Tomala dzieli się z żoną swoimi przemyśleniami na temat tego jak powinni postąpić.  Uważa, że należy zgłosić policji odnalezienie się matki Mai. - Sabina, tak się nie da żyć. Musimy coś zrobić z Sandrą... Powiemy policji, że się znalazła, niech ją zatrzymają!
- Andrzej ty chcesz nas skrzywdzić? - Sabina nie może uwierzyć w to, co słyszy.

- Ona już dawno powinna siedzieć w więzieniu, może by miała czas, żeby to wszystko przemyśleć. Ona nie ma praw do dziecka, a my będziemy mogli Maję szybciej adoptować - Tomala jest pewny, że Sandra nie będzie chciała zabtać im dziecka.

Patrz: Barwy szczęścia. Śmierć Marii Pyrki. Ciężarna Maria umrze po wypadku

Jednak Sabina przekonuje go, że może być inaczej. - Jesteś strasznie naiwny. Sąd znajdzie tysiące powodów, żeby dziecko wróciło do matki. Pomyśl...Może powinniśmy się wyprowadzić, wyjechać, zniknąć... Ja to wszystko przemyślałam. Możemy wyprowadzić się do Jastrzębin. Zamieszkamy koło mojej mamy.

Słysząc o planach ucieczki Andrzej nie wie co ma myśleć. - A co z Kajtkiem? Ze mną? Z jego szkołą? Z moją pracą? Sabinko może spokojnie o tym porozmawiamy...- przekonuje żonę, lecz Sabina jest gotowa wyjechać byle tylko Maja została z nią.

Nieco później Sandra przychodzi do salonu Sabiny. Zaraz po niej zjawiają się tam Marianna (Ewa Florczak) z Mają... Jest zdenerowana, bo Sandra zauważa swoje dziecko.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: