SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Kasia obwinia się o samobójstwo Dominiki

Barwy szczęścia. Kasia obwinia się o samobójstwo Dominiki

15.03.2016, godz. 10:26
Barwy szczęścia odc. 1415. Kasia Górka (Katarzyna Glinka), Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki)
Barwy szczęścia odc. 1415. Kasia Górka (Katarzyna Glinka), Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Samobójstwo Dominiki (Aleksandra Woźniak) z serialu "Barwy szczęścia" to wina Łukasza (Michał Rolnicki) i Kasi (Katarzyna Glinka)?! W 1415 odcinku "Barw szczęścia" chora na depresję była żona Sadowskiego trafia do szpitala. Mimo, że lekarzom udaje się ją uratować Kasia czuje się winna całej sytuacji… W końcu odebrała Dominice męża, a Łukasz bagatalizował fakt, że jego żona choruje psychicznie.

"Barwy szczęścia" odcinek 1415 - wtorek, 15.03.2016, o godz. 20.05 w TVP2

To Łukasz i Kasia z "Barw szczęścia" doprowadzili Dominikę do próby samobójczej?! Sadowska chciała się zabić połykając leki nasenne, bo po rozwodzie straciła wszystko - nie tylko męża, którego wciąż bardzo kocha, ale także rodzinę. Na fatalny stan psychiczny Dominiki duży wpływ ma depresją, na którą kobieta choruje od kilku lat.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Powrót matki Mai. Czy Sandra zabierze Sabinie i Tomali córkę? - ZWIASTUN

W 1415 odcinku "Barw szczęścia" w szpitalu u Dominiki zjawiają się jej bliscy - Łukasza z Kasią oraz Sadowscy - Regina (Ewa Serwa) i Ludwik (Marek Lewandowski).

Wszyscy bardzo się niepokoją. Szczególnie Kasia, która nie może przestać myśleć o tym, że zabrała Dominice męża, że to przez nią Sadowska chciała się zabić. Co prawda ostatnio razem z Łukaszem pomagali jej stanąć na nogi, ale to za mało.

- Wiedzieliśmy, że jest chora na depresję... - zauważa Kasia kiedy Regina wspomina o lekach, które zażywała Dominika. - Dobrze, ale ostatnio wydawała się być w dobrej formie - Łukasz nie ma sobie nic do zarzucenia.

Patrz: Barwy szczęścia. Śmierć Marii Pyrki. Ciężarna Maria umrze po wypadku


Sadowski jest bowiem przekonany, że była żona zrobiła to specjalnie, żeby się na nim zemścić. Boi się, że teraz Dominika uwiesi się na nim i nigdy nie zostawi go w spokoju.

- No właśnie, wydawała się... - Kasia zadręcza się myślami, że do tragedii doszło przez ich zaniedbanie.
- Nie, ale przestańmy dobrze! Znam Dominikę dużo lepiej niż wy. Chciała nas tylko przestarszyć. Połknęła proszki w domu pełnym ludzi, nie zamknęła drzwi. Tak się nie zachowują samobójcy! - stwierdza poruszony Łukasz, dla którego Dominika jest teraz tylko ciężarem.

Kasia nie może uwierzyć, że jej ukochany jest taki bezduszny dla kobiety, z którą spędził dużą część swojego życia. - Przestań bawić się w psychologa! To jest nasza wina! - zarzuca sobie.
- To nie jest nasza wina. Ciągle jej pomagamy - rzuca wściekły Łukasza, który ma dosyć tego, że przez Dominikę nie może się skupić na związku z Kasią.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: