SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Co z Dominiką? Była żona Łukasza przeżyje próbę samobójczą

Barwy szczęścia. Co z Dominiką? Była żona Łukasza przeżyje próbę samobójczą

15.03.2016, godz. 07:30
Barwy szczęścia odc. 1415. Kasia Górka (Katarzyna Glinka), Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki)
Barwy szczęścia odc. 1415. Kasia Górka (Katarzyna Glinka), Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Samobójstwo Dominiki (Aleksandra Woźniak) z serialu "Barwy szczęścia" wstrząśnie całą rodziną Sadowskich! Czy Dominika umrze po tym jak połknęła opowanie leków nasennych? W 1415 odcinku "Barw szczęścia" była żona Łukasza (Michał Rolnicki) trafi do szpitala. Lekarzom uda się ją uratować, ale potwierdzą, że Dominika choruje na depresję i wymaga leczenie psychiatrycznego. Łukasz będzie się bał, że teraz była żona nigdy nie da mu spokoju i spróbuje go rozdzielić z Kasią Górką (Katarzyna Glinka)!

"Barwy szczęścia" odcinek 1415 - wtorek, 15.03.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Dramat w "Barwach szczęścia"! Po rozwodzie z Łukaszem jego chora na depresję była żona połknęła garść tabletek nasennych. Dominika chciała się zabić, bo życie straciło dla niej sens. Nie ma już nikogo - Łukasza związał się z Kasią, a jego rodzice opiekują się nią tylko z litości.

W 1415 odcinku "Barw szczęścia" po próbie samobójczej Dominika trafi do szpitala. Mimo iż lekarzom uda się ją odratować Kasia będzie czuje się winna całej sytuacji. W końcu zabrała Dominice męża. Łukasz zapewni ukochaną, że Dominice chodziło o coś innego. - Chciała być w centrum uwagi i jej się to udało!

Patrz: Barwy szczęścia. Śmierć Marii Pyrki. Ciężarna Maria umrze po wypadku


Podczas rozmowy z lekarzem Łukasz dowie się, że o śmierci Dominiki decydowały zaledwie minuty. Badania wykażą, że była żona Łukasza nie ma żadnych trwałych uszkodzeń narządów. Na konsultację do Dominiki zostanie wezwany lekarz psychiatra.

Podczas rozmowy z była teściową Dominika wyzna, że nie chce już dłużej żyć. - Przepraszam, nie wytrzymałam... Chciałam poczekać aż pójdziecie spać, mieliście mnie znaleźć nad ranem. Ale nie wytrzymałam. A to było jedyne wyjście. Nawet to zawaliłam - powie przez łzy Sadowska.

Regina nie będzie mogła uwierzyć własnym uszom. - Co ty mówisz?
- To nie ma sensu. Sama sobie nie poradzę
- Nie jesteś sama, pomożemy ci...- zapewni ją Regina, ale Dominika odrzuci pomoc matki Łukasza.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Ślub Marleny i Czarka. Marcel zepsuje ceremonię? - ZDJĘCIA

Łukasz będzie przekonany, że była żona chciała się zabić specjalnie, żeby się na nim zemścić. Teraz Dominika, która ma zaawansowaną depresję, uwiesi się na nim i nigdy nie zostawi go w spokoju. Matka Łukasza przekonuje go, że powinni zatroszczyć się o Dominikę. Tym bardziej, że jej rodzice nie interesują się jej losem.

- Dominika ma kłopoty, a ja nie rzucę wszystkiego, żeby się nią opiekować! Jadę do Katowic, a nie zostawię jej na głowie Kasi. Mamo, boję się, że zaraz wszyscy wpadniemy przez nią w depresję. Ty się czujesz za nią odpowiedzialna, Kasia winna. Ja nie mogę pracować. Ona potrzebuje fachowej opieki, a nie naszej!

Kasię wciąż nie będzie opuszczać myśl, że Dominika chciała się zabić przez nią i Łukasza. - Znam Dominikę dużo lepiej niż wy. Chciała nas tylko przestarszyć. Połknęła proszki w domu pełnym ludzi, nie zamknęła drzwi. Tak się nie zachowują samobójcy! - stwierdzi poruszony Łukasz, dla którego Dominika jest teraz tylko ciężarem.

- Przestań bawić się w psychologa! To jest nasza wina...
- To nie jest nasza wina. Ciągle jej pomagamy - doda Łukasz przytulając Kasię.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

 


Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: