SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Powrót matki Mai. Czy Sandra zabierze Sabinie i Tomali córkę? - ZWIASTUN

Barwy szczęścia. Powrót matki Mai. Czy Sandra zabierze Sabinie i Tomali córkę? - ZWIASTUN

12.03.2016, godz. 12:30
Barwy szczęścia. Sabina (Barbara Kurzaj), Andrzej Tomala (Bartłomiej Nowosielski), Maja (Lena Parol), Sandra (Paulina Komenda)
Barwy szczęścia. Sabina (Barbara Kurzaj), Andrzej Tomala (Bartłomiej Nowosielski), Maja (Lena Parol), Sandra (Paulina Komenda) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Matka Mai (Lena Parol) z serialu "Barwy szczęścia" znów pojawia się w życiu Sabiny (Barbara Kurzaj) i Andrzeja Tomali (Bartłomiej Nowosielski). W 1414 odcinku "Barw szczęścia" narkomanka Sandra (Paulina Komenda) przychodzi do salonu Sabiny i opowiada fryzjerce o zmianach w swoim życiu. Sabina jest przerażona powrotem Sandry i jest pewna, że matka Mai wróciła, by odzyskać córkę. Andrzej próbuje uspokoić żonę. Co będzie dalej? Zobaczcie zwiastun nadchodzących odcinków "Barw szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 1414 - poniedziałek, 14.03.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Sabinę i Tomalę z "Barw szczęścia" czeka walka o Maję, którą pokochali jak własne dziecko. W 1414 odcinku "Barw szczęścia" Sabina ma powody do zmartwień.

Odkąd zobaczyła na osiedlu matkę Mai, boi się, że dziewczyna wróciła, by odzyskać córkę. Wkrótce Sandra przychodzi do salonu Tomalowej. Prosi o strzyżenie i opowiada fryzjerce jak zmieniło się jej życie. Okazuje się, że była na odwyku, jest czysta i zamierza naprawić błędy przeszłości.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Ślub Marleny i Czarka - ZDJĘCIA

Dla Sabiny brzmi to jak ostrzeżenie. Jest przerażona. Tomala uważa, że powinni zgłosić na policji odnalezienie się matki Mai, ale Sabina boi się, że to przekreśli ich szansę na adopcję.

Tymczasem w 1418 odcinku "Barw szczęścia" w trakcie joggingu z Władkiem (Przemysław Stippa) zmagający się z nadwagą Andrzej nagle mdleje i traci przytomność. Spanikowany Cieślak nie ma pojęcia, co robić w takich wypadkach.

Na szczęście na miejscu obecny jest Darek Janicki (Andrzej Niemyt), który profesjonalnie zajmuje się chorym do przyjazdu karetki. Gdy najgorsze mija, Andrzej uświadamia sobie, że mógł stracić życie. Obiecuje Sabinie, że teraz zadba o zdrowie.

 

Patrz: Barwy szczęścia. Śmierć Marii Pyrki. Ciężarna Maria umrze po wypadku

W kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" Sandra krok po kroku odkrywa, że Tomalowie wychowują jej córkę… I postanawia o nią zawalczyć! Czy Sabina i Andrzej będą musieli rozstać się z Mają, którą pokochali jak własną córkę?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: