SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Roma grozi Władkowi. Dziewczyna Darka nie chce, żeby gej zniszczył mu życie

Barwy szczęścia. Roma grozi Władkowi. Dziewczyna Darka nie chce, żeby gej zniszczył mu życie

10.03.2016, godz. 20:00
Barwy szczęścia odc. 1413. Władek (Przemysław Stippa), Roma (Sylwia Madejska)
Barwy szczęścia odc. 1413. Władek (Przemysław Stippa), Roma (Sylwia Madejska) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Władek (Przemysław Stippa) i Darek (Andrzej Niemyt) z serialu "Barwy szczęścia" nie mogą być razem! Gdyby piłkarz ujawnił, że jest gejem to byłby to koniec jego kariery w drużynie Powiśle Warszawa. Ale nie jest tak łatwo zapomnieć o uczuciach. W 1413 odcinku "Barw szczęścia" Władek wciąż tęskni za Darkiem. Stara się jednak trzymać od niego z daleka. Roma (Sylwia Madejska) groźbami próbuje zmusić go, by zostawił Darka w spokoju.

"Barwy szczęścia" odcinek 1413 - piątek, 11.03.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Bliska przyjaźń Darka i Władka z "Barw szczęścia" przerodziła się w coś więcej. Obaj czują to samo, zależy im na sobie, ale Janicki nie jest gotowy na to, by ujawnić światu swoją orientację seksualną. Środowisko piłkarskie nigdy nie zaakceptuje piłkarza geja. Darek bardzo się boi, że straci wszystko, na co pracował całe życie. Ale nie chce też tracić Władka. Musi utrzymywać pozory, w obawie o przyszłość swojej piłkarskiej kariery.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Ślub Marleny i Czarka - ZDJĘCIA

W 1413 odcinku "Barw szczęścia" Władkowi bardzo trudno patrzeć jak Darek wciąż spotyka się z Romą. Razem z modelką wydali oświadczenie, że o zażegnaniu kryzysu w ich związku. Janicki wytłumaczył Władkowi, że zrobił to tylko dlatego, by media dały mu spokój. I rzeczywiście afera z piłkarzem trochę przycicha.

To jednak nie oznacza, że Darek zapomina o swoim sąsiedzie. Władek też stale myśli o Darku. W pracy zwierza się nawet Beacie (Anita Jancia) ze swoich miłosnych rozterek. Koleżanka namawia go, by walczył o to uczucie. Władek zdaje sobie jednak sprawę, że ich znajomość nie ma przyszłości.

Wkrótce Cieślaka zaczepia Roma. Groźbami próbuje zmusić go, by zostawił Darka w spokoju. - Trzymaj się od niego z daleka! Nie dzwoń, nie pisz, daj mu spokój, rozumiesz? - ostrzega go dziewczyna Darka.

Patrz: Barwy szczęścia. Śmierć Marii Pyrki. Ciężarna Maria umrze po wypadku

Władek jest zaskoczony jej gwałtowną reakcją. - Ale o co ci chodzi?
- Ty dobrze wiesz o co mi chodzi! Darek nie może sobie pozwolić na żadne gejowskie historie! Odczep się od niego i przestań zatruwać nam życie. Chcesz, żebyśmy wszyscy żałowali? - rzuca na odchodne Roma.

Kilka godzin później Darek odwiedza Władka i mówi mu, że mogą się spotykać. Jak przyjaciele. Ale Cieślakowi to nie wystarcza.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: