SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Darek nie zostawi Romy dla Władka!

Barwy szczęścia. Darek nie zostawi Romy dla Władka!

09.03.2016, godz. 18:30
Barwy szczęścia odc. 1412. Darek Janicki (Andrzej Niemyt) Władek (Przemysław Stippa)
Barwy szczęścia odc. 1412. Darek Janicki (Andrzej Niemyt) Władek (Przemysław Stippa) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Skandal w serialu "Barwy szczęścia", który wybuchł po publikacji zdjęć piłkarza Darka Janickiego (Andrzej Niemyt) i Władka Cieślaka (Przemysław Stippa) składania sportowca do podjęcia decyzji o zakończeniu znajomości z gejem i powrocie do Romy (Sylwia Madejska). W 1412 odcinku "Barw szczęścia" Darek wyznaje Władkowi, że zależy mu na nim, ale nie mogą się spotykać, bo to zniszczy jego karierę.

"Barwy szczęścia" odcinek 1412 - czwartek, 10.03.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Co będzie z Władkiem i Darkiem? Czy para gejów z "Barw szczęścia" ma szansę stworzyć związek? Po aferze, którą wywołały zdjęcia zrobione przez Kajtka (Jakub Dmochowski) piłkarz musi stwarzać pozory, że jest szczęśliwy u boku modelki Romy.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Ślub Marleny i Czarka - ZDJĘCIA

W 1412 odcinku "Barw szczęścia" Władek dowiaduje się z prasy, że Darek i Roma wrócili do siebie. Tytuł w plotkarskiej gazecie mówi sam za siebie: "Znany piłkarz i jego narzeczona wydali oświadczenie. Kryzys zażegnany, znowu razem!"

Poza tym widzi swojego sąsiada z narzeczoną przed domem. Janicki, który przez jakiś czas nie chce się spotykać z Władkiem, by sprawa trochę ucichła tłumaczy mu, że oświadczenie miało na celu ukrócenie interesowania mediów jego osobą.

- Nie miałem wyjścia. Musiałem jakoś załagodzić sytuację, bo inaczej media nie dałyby mi życ. Paparazzi czekali na mnie po treningu, jechali za mną do domu. Nic z tego nie rozumiesz, bo nie siedzisz w tym biznesie. Ale wiesz co oni potrafią zrobić z człowiekiem? - wyjaśnia Władkowi, który stara się zrozumieć, ale trudno mu to pojąć, bo sam jest przecież zadeklarowanym gejem.

Patrz: Barwy szczęścia. Śmierć Marii Pyrki. Ciężarna Maria umrze po wypadku

Darek jest jednak w innej sytuacji. Jako znany piłkarz musi kontrolować to, co o nim mówią i piszą, bo to ma wpływ na jego karierę.

- Naprawdę zależy mi na tobie. Dlatego wydałem to oświadczenie. Myślałem, że się odczepią, ale to wszystko na nic. Wystarczy jedno wspólne zdjęcie i od razu zacznie szperać. I na co trafi? Na twój ślub z facetem... ale boję się, że jak się teraz ujawnię, to będzie koniec mojej kariery... - przyznaje Darek.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: